هفته نامه «سهامدار» به جمع نشریات اقتصادی پیوست

هفته نامه تحلیلی «سهامدار» از هفته جاری به جمع مطبوعات اقتصادی کشور پیوست.

هفته نامه تحلیلی بازار سرمایه از هفته جاری به مدیر مسئولی«محسن ایلچی» به جمع مطبوعات اقتصادی و بازار سرمایه پیوست.

 

در صفحه نخست شماره جدید این هفته نامه تیترهای نظیر«دولت با ارسال لایحه ای به مجلس خواستار ابهام زدائی از قانون تجارت شد؛پایان ورشکستگی های صوری»،« صدای سهامداران شنیده می شود؛خوب و بد بازار از نگاه حافظ نشیان»؛«دبیر کل سابق بورس اوراق بهادار می گوید:رشد دلاری،نشانه شادابی اقتصاد نیست»،«توسعه تامین مالی اهرمی،در گفت و گو با مدیرعامل توسعه صادرات تشریح کرد»،«های وب به روایت مدیر عامل بورس»دیده می شود.

افزون براین،در سایر صفحات این هفته نامه تحلیلی،گزارش های متنوع دیگری درخصوص آثار تورم بر بازار سرمایه کشور،گزارش های متنوع از بازارهای جهانی،نگاهی به پرتفوی سه شرکت بیمه ای،چشم انداز هفتگی بازار سهام تحت عنوان بازارنما،گزارش میدانی از تالار حافظ،پرونده روز بازارسهام درخصوص بازار پایه فرابورس وسایر مطالب خواندنی منتشر شده است.

دراین نشریه که هر هفته در روزهای شنبه منتشر می شود،شماری از خبرنگاران مالی و خبرنگاران اقتصادی به عنوان اعضای تحریریه فعالیت می کنند.

مدیر مسئول هفته نامه سهامدار در سرمقاله آن، مخاطبان این نشریه اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که به نوعی در بازارهای مالی و پولی کشور فعالیت داشته و تلاش می کنند جستارهای «فراتر از اخبار» را دنبال کنند، مخاطبانی که تحلیل رویدادهای مالی و اقتصادی را می پسندند و به آن اهمیت می دهند.

ایلچی در سرمقاله شماره نخست این هفته نامه مالی،خط مشی های تحریریه «سهامدار»را حساسیت و کاوشگری نسبت به تصمیمات غیر شفاف و کدر، دفاع از حریم بازار سرمایه در برابر تمام تصمیمات مرتبط از سوی حوزه های بیرونی،رصد وشفاف سازی رویدادهای مهم، روایت ناگفته ها از رویدادهای پنهان،معرفی تمام ظرفیت های عمومی بازار به بازیگران و تلاش برای جلوگیری از شکاف های اطلاعاتی عنوان کرده است.

کد خبر 390239

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =