انعقاد دو قرارداد جدید  توسط"خاهن"

مدیر عامل شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران از انعقاد قرارداد جدید با یک شرکت ایتالیایی و در پی آن عقد قرارداد ساخت و فروش قالب با شرکت ساپکو خبر داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، جلال الدین حیرت انگیز، مدیر عامل شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران اعلام کرد که تفاهم سه جانبه میان یک شرکت ایتالیایی و شرکت های ایران خودرو و آهنگری تراکتورسازی ایران برقرار شده که پس از برگزاری جلسات متعدد در این خصوص، تفاهم نامه مذکور به عقد قرارداد منجر شده است.

پیرو آن شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران نسبت به عقد قرارداد ساخت و فروش قالب با شرکت ساپکو اقدام کرده که در گام اول مبلغ قرارداد حدود 250 میلیارد ریال ارزشگذاری شده است.

مدیر عامل "خاهن" به زمان اجرای این قرارداد و تبعات آن بر وضعیت سودآوری شرکت اشاره کرد و گفت؛ با توجه به اینکه ساخت و تحویل قالب های موضوع این قرارداد از ابتدای سال 97 عملیاتی می شود، آثار سود و زیانی انجام این برنامه در اولین بودجه سال مالی 97 لحاظ خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با وجود اینکه طی روز جاری اخبار مبنی بر انعقاد قرارداد جدید شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران منتشر شد، اما این موضوع تاثیری بر روند معاملات سهام این مجموعه در پی نداشت و "خاهن" امروز در مدار نوسانی معامله می شود.

 

کد خبر 389732

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =