پیگیری روند سودآوری "کسرا" همچون سنوات گذشته

اصغر برهانی مدیر عامل شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در نامه شفاف سازی خود توضیح داد که با نظر به بودجه پلکانی این شرکت درصد پوشش سه ماهه اول این شرکت طبق روال سنوات گذشته است

مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در خصوص پیش بینی پوشش مبلغ فروش نسبت به بودجه و نیز وضعیت سودآوری آن در سال جاری توضیح داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، اصغر برهانی مدیر عامل شرکت سرامیک های صنعتی اردکان در نامه شفاف سازی خود توضیح داد که با نظر به بودجه پلکانی این شرکت درصد پوشش سه ماهه اول این شرکت طبق روال سنوات گذشته است و در حال حاضر سود برآوردی سال جاری "کسرا" هیچ گونه تغییری نخواهد داشت.

بر اساس اطلاعات موجود، "کسرا" طی روز های اخیر روند نوسانی رو به نزولی را پشت سر می گذارد و در حال حاضر در محدوده قیمتی 320 تومان معامله می شود. این مجموعه در شرایطی که طی عملکرد 12 ماهه سال مالی 95 سود 215 ریالی محقق ساخته برای سال جاری مبلغ 363 ریال سود برآورد کرده که نسبت به سود برآوردی سال مالی گذشته با رشد 51 درصدی همراه شده است.

در پایان خاطر نشان می شود، این مجموعه تا کنون گزارش عملکرد سه ماهه نخست سال مالی 96 خود را روی سامانه کدال منتشر نکرده است.

کد خبر 389132

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =