نامه منتشره منتسب به گروه مالی ملت جعلی است

علیرضا لگزایی درباره نامه منتشره از سوی گروه مالی ملت درفضای مجازی اظهار داشت: ، نامه ای که از سوی گروه مالی ملت در فضای مجازی در حال انتشار است و نام برخی بانک ها در آن اشاره شده کاملا جعلی است.

در حالی طی روز جاری نامه ای در فضای مجازی میان کاربران دست به دست شد که خبر از منع زیرمجموعه های گروه مالی ملت جهت سپرده گذاری در چند بانک و موسسه مالی واعتباری خبر داد و در عین حال صحت و سقم آن به طور غیر رسمی تکذیب شد.

 بر اساس گزارش بورس آنلاین، در نامه مذکور حمید مقیم زاده، معاون مدیر عامل گروه مالی ملت اعلام کرده که به منظور پیگیری از انتقال ریسک بانک های پر ریسک به شرکت های تابعه و صورت های مالی تلفیقی آنها زیر مجموعه های گروه مالی ملت  نباید در بانک های سرمایه، ایران زمین، آینده، گردشگری، دی، قوامین، حکمت و موسسات اعتباری ملل، توسعه و کوثر سرمایه گذاری کنند و در صورت سپرده گذاری در این بانک ها و موسسات اعتباری اقدام به انسداد حساب خود کنند. نامه مذکور در شرایطی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده که به طور غیر رسمی صحت وسقم آن از سوی بانک ملت و زیر مجموعه های آن تکذیب شد و در پی آن قائم مقام بانک ملت در مصاحبه ای رسماً انتشار و ابلاغ نامهمذکور را تکذیب کرد که شرح آن را در ذیل می خوانید.

علیرضا لگزایی درباره نامه منتشره  از سوی گروه مالی ملت درفضای مجازی اظهار داشت: ، نامه ای که از سوی گروه مالی ملت در فضای مجازی در حال انتشار است و نام برخی بانک ها در آن اشاره شده کاملا جعلی است.

وی با بیان اینکه نظام بانکی کشور در وضعیت باثباتی است و شرایط آن تغییر خاصی نکرده که مردم نگران باشند، افزود: متاسفانه عده ای بی انصافی می کنند.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص برخی شایعات درباه تشویق سپرده گذاران سایر بانک ها برای سپرده گذاری در بانک ملت نیز گفت: هیچ دستوری از سوی مدیریت این بانک به شعب داده نشده است و البته نه بانک ملت و نه بانک دیگری چنین کاری را انجام نمی دهد.

لگزایی با انتقاد از فضا سازی های انجام شده گفت: نباید شرایط نا مناسبی را ایجاد و فضا را ملتهب کرد.

کد خبر 389094

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =