نماد "کماسه" متوقف شد

در آگهی مذکور عنوان شده که شرکت تامین ماسه ریخته گری در نظر دارد یک باب ساختمان چهار طبقه با کاربری اداری خود را شامل چهار واحد آپارتمان به مساحت کل ۴۱۷.۷۲ متر مربع، زیرزمین به مساحت ۹۰ متر مربع و مساحت زمین ۱۸۹.۳۶ مترمربع با قیمت پایه ۵۵ میلیارد ریال به فروش برساند.

صبح روز جاری آگهی مزایده فروش ساختمان چهار طبقه متعلق به شرکت تامین ماسه ریخته گری در روزنامه اطلاعات منتشر شد و در پی آن در حالی که "کماسه" با  افزایش تقاضا برای خرید سهام مواجه شده بود، نماد معاملاتی این مجموعه به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، در آگهی مذکور عنوان شده که شرکت تامین ماسه ریخته گری در نظر دارد یک باب ساختمان چهار طبقه با کاربری اداری خود را شامل چهار واحد آپارتمان به مساحت کل 417.72 متر مربع، زیرزمین به مساحت 90 متر مربع و مساحت زمین 189.36 مترمربع با قیمت پایه 55 میلیارد ریال به فروش برساند.

متن آگهی فوق در شرایطی در فضای مجازی در میان اهالی بازار سرمایه دست به دست شد و سبب استقبال سهامداران از سهام این مجموعه شد که همزمان با آن نماد معاملاتی "کماسه" به دلیل اعلام تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شد و حال باید دید که گزارش های مربوط به آخرین وضعیت سودآوری این شرکت چه زمانی منتشر می شود و نماد"کماسه" به تابلوی معاملات بورس باز می گردد.

 

کد خبر 389076

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =