"کرمان" شفاف سازی داد

شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در خصوص اولین بودجه سال مالی شرکت و عملکرد آن طی ۱۲ ماهه سال مالی گذشته شفاف سازی کرد.

به گزارش بورس آنلاین، این مجموعه با سرمایه بیش از 200 میلیارد ریال که اولین بودجه سال مالی منتهی به 31 خرداد ماه 97 را با برآورد رشد 20 درصدی سود ارایه کرده در خصوص تغییرات با اهمیت برخی از پارامترها توضیح داد.

بر اساس اطلاعات موجود، مدیر عامل "کرمان" در نامه شفاف سازی دلایل تغییرات سود را اعلام کرده و از جمله آن به عملکرد شرکت صنایع روی کرمان به عنوان زیرمجموعه "کرمان"و تغییر سود تخصیصی آن در کنار عدم تحقق فروش بخشی از واحدهای پروژه ابن سینا و زمین رامسر در شرکت ساختمانی برج هزار کرمان، کاهش هزینه های عمومی و اداری اشاره کرده و همچنین به این نکته تاکید کرده که سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت های صنایع روی کرمان و تولیدی آرین ماهتاب منوط به تصمیمات مجامع دو شرکت مذکور است.

بر اساس این گزارش، شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان اولین پیش بینی درآمد هر سهم خود را برآورد رشد 20 درصدی سود ارایه کرده و برای سال مالی 97 مبلغ 177 ریال سود به ازای هر سهم پیش بینی کرده است.

کد خبر 388938

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =