تعیین قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد

با خداحافظی مسلم دریه از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد یک مدیر بورسی به جای وی نشست.

محمد رضا احمد زاد اصل با تایید خبر حکم ماموریت خود از سوی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی؛ عنوان کرد: صندوق بازنشستگی فولاد با برخورداری از ساختارهای قبلی و موازی با سایر صندوق های بازنشستگی به طور مستقل مدیریت و راهبری خواهد شد.

وی با اشاره به دارایی های مالی و بورسی صندوق بازنشستگی فولاد، عنوان کرد: با صدور حکم ماموریت هیات امنای جدید صندوق از سوی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی به عنوان رییس هیات مدیره و در عین حال قائم مقام صندوق فعال شده‌ام. صندوق بازنشستگی فولاد به طور هیات امنایی مدیریت شده و کلیه وظایف مدیر عامل به رییس هیات مدیره تنفیذ شده است.

احمد زاد اصل با رد موضوع ادغام صندوق بازنسشگی فولاد با شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) و یا سایر نهاد های تابعه تامین اجتماعی افزود: این صندوق با توجه به اشراف کامل وزیر بر فعالیت آن به طور مستقل اداره و موازی سایر صندوق های دیگر فعالیت می‌کند.

وی افزود: رویکرد برنامه ها در صندوق بازنشستگی همچنان بر محوریت بورس و فعالیت پررنگ در این بازار به ویژه بازار ثانویه خواهد بود. از سوی دیگر همسو با مدیریت سرمایه گذاری ها در هلدینگ موضوع ارایه خدمات به مستمری بگیران و بازنشستگان صندوق با کیفیت و مدیریت بهتری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

احمد زاد اصل عنوان کرد ارزش دارایی های صندوق بازنشستگی فولاد مبلغ 18 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.

 

منبع:‌ خبرگزاری فارس

کد خبر 387681

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =