رد صلاحیت همه متقاضیان استقلال پرسپولیس 

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: چهار متقاضی خریدار دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از مزایده کنار گذاشته شدند.

سید جعفر سبحانی- مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی – در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از رد صلاحیت متقاضیان سرخابی ها خبر داد و گفت: بعد از بررسی های لازم هر 4 متقاضی خرید استقلال و پرسپولیس موفق به احراز صلاحیت نشدند به همین دلیل مزایده سرخابی ها فعلا متوقف شد.

وی در خصوص علت رد صلاحیت متقاضیان توضیح داد: شرکت نیوان ابتکار به دلیل اینکه نقصی در پرونده داشت و پرونده این متقاضی مخدوش بود ، از همان ابتدا از جریان مزایده کنار گذاشته شد و اهلیت شرکتهای استیل آذین و بهنام پیشرو به طور مفصل مورد بررسی قرار گرفت اما در نهایت اهلیت آنها نیز احراز نشد.

به گزارش ایسنا، در حالی که قرار بود نتیجه مزایده سرخابی‌ها امروز ساعت 15 اعلام شود که این جلسه برای دومین بار لغو شد.در شرایطی که مسئولان سازمان خصوصی سازی اعلام کرده بودند که صورتجلسه مربوط به تایید اهلیت خریداران به دست سازمان خصوصی سازی رسیده و جلسه اعلام نتیجه امروز برگزار می شود، ولی این جلسه به دلیل رد صلاحیت شرکت کنندگان در مزایده دوباره لغو و مزایده به دو ماه آینده پس از اتمام نقل و انتقال بازیکنان در مرداد ماه موکول شد.

این جلسه یک بار دیگر در روز دوشنبه و یکساعت مانده به برگزاری جلسه به دلیل آنچه که نرسیدن صورتجلسه وزیران اعلام شده بود لغو شد، اما این بار علی رغم رسیدن صورتجلسه و تایید وزیران لغو و مزایده سرخابی‌ها دو ماه آینده برگزار می‌شود.

کد خبر 387603

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =