نتیجه مزایده سرخابی ها فردا اعلام می شود

سرانجام پس از تمام حرف و حدیث های مربوط به مزایده دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس -علیرغم تمام انتقادهای موجود نسبت به واگذاری این دوتیم و تلاش برای بازگرداندن آن به دو خودروساز ملی- نتیجه مزایده فردا یکشنبه اعلام می شود.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی از اعلام نتیجه مزایده سرخابی‌ها خبر داد و گفت: فردا باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مالکان جدید خود را می شناسند.

جعفر سبحانی- مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی- در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص نتیجه مزایده سرخابی‌ها گفت: اقدامات لازم جهت بررسی اهلیت خریداران در حال بررسی بوده و فردا نتیجه نهایی اعلام می شود.

وی در خصوص مطرح شدن شایعاتی در خصوص برنده شدن استیل آذین در مزایده گفت:مطرح شدن این مباحث برداشت‌های مختلف افراد بوده و ظن و گمان است زیرا بررسی‌ها هنوز به اتمام نرسیده است بر این اساس گزارش مربوط به اهلیت خریداران تهیه شده و امروز به وزرای مربوط ارائه می‌شود تا بعد از تایید آنها نتیجه نهایی اعلام شود که امیدواریم با اعلام مالکین جدید سرخابی ها همراه باشد.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی همچنین به شایعاتی در خصوص واگذاری سرخابی‌ها به خودروسازان پاسخ داد و گفت:مطرح شدن این موارد بر مبنای گمان افراد است و نمی شود رد یا تکذیب کرد و سازمان خصوصی سازی موضعی در این خصوص ندارد زیرا موضع ما بر مبنای قانون و مقررات و اهلیت خریداران بوده که بر اساس آن بررسی‌ها صورت می‌گیرد.

 

کد خبر 387560

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =