• مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

  مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

  هیئت مدیره شرکت شاپرک پس از پذیرش استعفای محسن قادری، با برگزاری مراسم تقدیر از مدیرعامل سابق، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت شاپرک با حضور مسئولان و مدیران بانک‌مرکزی و شرکت‌های تابع برگزار شد.

تیتر سه سرویس

 • مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

  مدیرعامل جدید شاپرک معرفی شد

  هیئت مدیره شرکت شاپرک پس از پذیرش استعفای محسن قادری، با برگزاری مراسم تقدیر از مدیرعامل سابق، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت شاپرک با حضور مسئولان و مدیران بانک‌مرکزی و شرکت‌های تابع برگزار شد.

 • رشد ۶۰ درصدی درآمد «سپ»

  رشد ۶۰ درصدی درآمد «سپ»

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان اقدام به ارائه گزارش عملکرد پنجمین ماه از دوره مالی جدید کرد.

 • سهم ۱۸ درصدی «سپ» از بازار پرداخت

  مجمع عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش برگزار شد

  سهم ۱۸ درصدی «سپ» از بازار پرداخت

  مجمع عمومی عادی به طور سالانه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا در کشور با حضور سهامداران عمده و هیات رئیسه در دفتر شرکت تشکیل جلسه داد و به طور کامل و زنده همه مباحث این جلسه را برای سهامداران به طور زنده از دو کانال رسمی شرکت در آپارات و اینستاگرام پخش کرد.

 • نشست سِپ با بزرگان کسب‌وکار در ایران

  نشست سِپ با بزرگان کسب‌وکار در ایران

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در اولین نشست صمیمی با بزرگان کسب وکار میزبان بیش از ۳۰۰ مدیر برندهای برتر و مدیران شناخته شده اقتصادی کشور بود و توانست با برقراری زمینه‌ای برای هم‌اندیشی فرصت استفاده از تجربیات موثر این مدیران و صاحبان صنایع فراهم آورد.

 • رکیش صدر جدول را رها نمی‌کند

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  رکیش صدر جدول را رها نمی‌کند

  بازار سهام هنوز به حرکت در مسیر صعودی ادامه می‌دهد. در آخرین روز از معاملات هفته، بیشتر نمادهای پرداختی نیز با رشد قیمت روبه‌رو شدند و تنها یک نماد قرمزپوش شد. رکیش دوباره با بیشترین رشد قیمت مواجه شد و تاپکیش بیشترین افت قیمت را تجربه کرد. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از ۱۹۷ میلیارد ریال، به نماد رکیش و کمترین ارزش معاملات با کمتر از ۴۴ میلیارد ریال به نماد سپ اختصاص داشت.

 • قطع رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی از امروز

  قطع رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی از امروز

  بانک مرکزی اعلام کرد: رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت بانکی) از هشتم بهمن‌ماه جاری در بانک‌ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می‌شود.

 • رکیش و آپ در دو سوی نوار رشد قیمت

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  رکیش و آپ در دو سوی نوار رشد قیمت

  بازار سهام همچنان در مسیر صعودی قرار دارد و شاخص کل هنوز تازه‌نفس به نظر می‌رسد. در معاملات امروز، بیشتر نمادهای پرداختی نیز با رشد قیمت روبه‌رو شدند. برخلاف روز قبل که نماد سپ صدرنشین رشد قیمت بود، امروز با افت قیمت مواجه شد و جای خود را به رکیش سپرد و آپ بیشترین افت قیمت را تجربه کرد. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از ۷۸ میلیارد ریال، به نماد رتاپ و کمترین ارزش معاملات با کمتر از ۲۱ میلیارد ریال به نماد سپ اختصاص داشت.

 • رکیش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  رکیش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد

  بازار سهام هنوز در مسیر صعودی قرار دارد و در دومین روز از معاملات هفتگی نیز شاخص کل به سطح جدیدی صعود کرد. در معاملات امروز، نمادهای پرداختی نیز با رشد قیمت روبه‌رو شدند و نماد سپ صدرنشین رشد قیمت شد. در سوی دیگر، آپ کمترین میزان رشد قیمت را تجربه کرد. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از ۱۳۳ میلیارد ریال، به نماد رکیش و کمترین ارزش معاملات با کمتر از ۲۴ میلیارد ریال به نماد پرداخت اختصاص داشت.

 • تاپکیش دوباره صدرنشین شد

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  تاپکیش دوباره صدرنشین شد

  بازار سهام باز هم رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت و در نخستین روز از معاملات هفتگی، شاخص کل به بالای 417 هزار واحد صعود کرد. در معاملات امروز، نمادهای پرداختی نیز با رشد قیمت روبه‌رو شدند و نماد تاپکیش صدرنشینی خود را حفظ کرد، هرچند با کمتر از 14 میلیارد ریال، کمترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از 104 میلیارد ریال، به نماد رتاپ اختصاص داشت.

 • تاپکیش در صدر جدول رشد قرار گرفت

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  تاپکیش در صدر جدول رشد قرار گرفت

  بازار سهام آخرین روز از معاملات هفتگی را با رشد خوبی به پایان برد و در این راه برخی نمادهای پرداختی را با خود همراه کرد. با این حال، قیمت سهام برخی شرکت‌های پرداخت در مسیری مخالف حرکت کردند. در معاملات امروز سهام سه شرکت با رشد و سهام سه شرکت با افت قیمت روبه‌رو شد. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از ۹۷ میلیارد ریال، به نماد رکیش و کمترین ارزش معاملات با ۱۲ میلیارد ریال به نماد سپ اختصاص داشت.

 • رشد مثبت رکیش در یک روز منفی

  شرکت‌های پرداخت در آینه بازار

  رشد مثبت رکیش در یک روز منفی

  بازار سهام در چهارمین روز از معاملات هفتگی در مسیر کاهش قرار گرفت و شاخص کل بیش از ۳۷۰۰ واحد تنزل کرد. با این حال، قیمت سهام شرکت‌های پرداخت در دو مسیر جداگانه حرکت کردند، به طوری که سهام چهار شرکت با رشد و سهام دو شرکت با افت قیمت روبه‌رو شدند. امروز بیشترین ارزش معاملات با بیش از ۱۳۳ میلیارد ریال، به نماد رکیش و کمترین ارزش معاملات با ۲۵ میلیارد ریال به نماد پرداخت اختصاص داشت.

 • آغاز حذف رمز دوم ایستا

  آغاز حذف رمز دوم ایستا

  بانک مرکزی درباره آغاز حذف رمز دوم ایستا توضیحاتی را ارائه کرد.