تامین مالی شرکت «آریان تجارت کیان امید» توسط سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد صورت خواهد گرفت

عرضه گواهی‌های شراکت مربوط به شرکت آریان تجارت کیان امید بر روی سکوی تامین مالی جمعی صورت میگیرد.

شرکت تامین سرمایه تمدن برای سومین مرحله در راستای تامین مالی شرکت های دانش بنیان و SMEها سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد شرکت آریان تجارت کیان امید را راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت خدمات مالی شرکت تامین سرمایه تمدن ، امروز سه شنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۱ ، عرضه گواهی‌های شراکت مربوط به شرکت آریان تجارت کیان امید بر روی سکوی تامین مالی جمعی به آدرس www.ibcrowd.ir به ارزش ۱۵۰میلیارد ریال صورت میگیرد.

این یک فرصت سرمایه گذاری یکساله با نرخ سود علی الحساب ۲۳.۵ درصد و با پرداخت سود بصورت ماهیانه و پرداخت اصل سرمایه گذاری در سررسید، به مدت محدود ۱۴ روزجهت سرمایه گذاری در سکویIBCROWD در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی که تمایل به کسب سودی بالاتر از فرصت های سرمایه گذاری درآمد ثابت و سپرده بانکی دارند می توانند در این فرصت سرمایه گذاری سهیم شوند .

طبق بخشنامه سازمان امور مالیاتی کشور گواهی شراکت سرمایه گذاری در طرح های تامین مالی جمعی معاف از مالیات می باشد. شایان ذکر است تضامین اخذ شده ازشرکت آریان تجارت کیان امید شامل چک و توثیق سهام شرکت بورسی می باشد .

کد خبر 456712

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =