۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
افزایش سرمایه بیش از ۱۲۵ برابری

در حاشیه آیین افتتاح شعبه جدید شرکت کارگزاری سهم آذین مصاحبه ترتیب داد شد با مهران فتحی که در این گزارش به بخشی از آن می‌پردازیم.

به گزارش صدای بورس، مهران فتحی، مدیرعامل هلدینگ صبا میهن در آیین افتتاح شعبه ارگ شرکت کارگزاری سهم آذین گفت: هلدینگ مالی صبا میهن با هدف گسترش نهاد مالی خود، نیمه دوم سال ۱۴۰۰ شرکت سرمایه گذاری سهم آذین را خریداری کرد.

این شرکت در حال حاضر ۲ شعبه اصلی یکی در خیابان ولی عصر قبل از توانیر و دیگری در مجتمع تجاری ارگ دارد و همچنین ۳ شرکت پشتیبانی نیز دارد.


بیشتر بخوانید:

سهم آذین به زودی در بین کارگزاری‌های برتر


کارگزاری اول کشور از نظر میزان سرمایه
وی در ارتباط با برنامه‌های این شرکت در آینده بیان کرد: تا پایان خرداد ۱۴۰۱ سرمایه شرکت کارگزاری سهم آذین از ۴ میلیارد تومان به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت و در تیر ماه همین سال، این سرمایه به ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید. به جرات می توان گفت در آینده نزدیک، سهم آذین کارگزاری اول کشور از نظر میزان سرمایه خواهد بود.

مهمترین برنامه‌های هلدینگ مالی صبا میهن
مدیرعامل هلدینگ صبا میهن بیان کرد: ما از نظر دریافت خط اعتباری قوی از نظام بانکی برای سرمایه گذاران نیز مقام اول را خواهیم داشت.
وی تصریح کرد: از جمله مهمترین برنامه های کوتاه مدت هلدینگ مالی صبا میهن دریافت مجوز شرکت سبدگردان در کنار کارگزاری سهم آذین است، این مجوز را تا خرداد ۱۴۰۱ دریافت خواهیم کرد. علاوه بر آن ایجاد صرافی نیز در مسیر اخذ مجوز از بانک مرکزی است.
فتحی گفت: دیدگاه ما در شرکت سهامی این است که بازار سرمایه ایران همچنان که عمق پیدا می کند و حجم معاملات افزایش پیدا می‌کند، باید از نظر ابزارهای مالی و شرکت های کارگزاری نیز رشد پیدا کند.

کد خبر 451419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =