حمایت همه‌جانبه اقتصادی از «ذوب»

وزیر امور اقتصادی و دارائی گفت: ذوب‌آهن اصفهان به عنوان مادر و پایه‌گذار صنعت فولاد کشور، تا کنون دستاوردهای ارزشمندی در زمینه‌های مختلف از جمله نوآوری محصولات داشته است.

به گزارش صدای بورس، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارائی در حاشیه برگزاری ششمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد در مصاحبه با خبرنگار ما آمادگی این وزارتخانه برای حمایت از ذوب‌آهن اصفهان و مدیریت جهادی این شرکت را اعلام کرد و گفت: این وزارتخانه حمایت‌های لازم جهت افزایش تولید و کیفیت و حضور پرقدرت در بازارهای داخلی و خارجی با تاکید بر نوآوری را با جدیت دنبال می‌کند.


بیشتر بخوانید:

نقش مهم «ذوب» در رونق بندر چابهار


وزیر اقتصاد در بخش دیگری از سخنانش نوآوری را از شروط اصلی پیشرفت اقتصادی دانست و گفت: بدون تمرکز بر نوآوری، قابلیت حیات اقتصادی وجود ندارد.وی یاد آور شد: برای پیشرفت بیشتر اقتصاد علاوه بر نوآوری های سخت، نیازمند نوآوری‌های نرم نیز می باشیم.

به گزارش شرکت ذوب آهن اصفهان، شایان ذکر است که خاندوزی وزیر اقتصاد در حاشیه جشنواره مذکور، ضمن حضور در نمایشگاه جنبی و بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان، در جریان چگونگی تولید محصولات جدید این شرکت قرار گرفت.

کد خبر 448221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =