سایپا خودروهای کارکرده خود را به مزایده گذاشت

از ۱۲ تا ۱۶ بهمن ماه مزایده عمومی خودروهای کارکرده سایپا به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی این گروه خودروسازی برگزار می شود.

به گزارش صدای بورس، گروه خودروسازی سایپا ۲۲۶ خودرو کارکرده خود را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و هموطنان می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرایند ثبت نام را آغاز و در روزهای ۱۲ تا ۱۶ بهمن ماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی برای خرید این خودروها اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پرتال و همچنین بازدید حضوری را در آدرس کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص، خیابان ۵۲، روبروی اداره تحویل سایپا، پارکینگ شیرازی (از ساعت ۸ تا ۱۵) فراهم کرده است.


بیشتر بخوانید:

رکورد روزانه تحویل محصولات سایپا شکسته شد


ثبت نام کنندگان با پرداخت ودیعه ۴ میلیون تومان، می توانند در فرآیند مزایده قرار گیرند.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج ۲ ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

به گزارش سایپانیوز، تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت بیشتر هموطنان در سراسر کشور وجود داشته باشد.

کد خبر 446015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =