تعیین سرپرست شرکت بورس اوراق بهادار تهران/ ماینرها دردسرساز شد

به دنبال استعفای مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، سرپرست جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش صدای بورس، در پی انتشار خبری مبنی بر کشف تعدادی ماینر در زیرزمین شرکت بورس اوراق بهادار و به دنبال حواشی ایجاد شده، علی صحرایی از سمت مدیرعامل شرکت بورس استعفا و محمود گودرزی به عنوان سرپرست این شرکت انتخاب شد.

روزهای گذشته خبر کشف تعدادی ماینر در زیرزمین شرکت بورس رسانه ای شد. هرچند به دنبال انتشار آن علی صحرایی به سرعت این خبر را تکذیب، در مقابل اما بهشتی‌سرشت معاون اجرایی سازمان بورس بر لزوم پاسخگویی شرکت بورس در این زمینه تاکید کرد.

گفته می‌شود ماینرها در بازرسی ناگهانی از زیرزمین شرکت بورس کشف شده است. روابط عمومی این شرکت در ابتدا اساس خبر را رد کرد و در بیانیه ای رسمی این ماجرا را کذب خواند و آن را طرحی تحقیقاتی برای سال ۹۹ عنوان کرد. 

سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد ناظر بازار اما در اطلاعیه ای بر بررسی و تحقیق تا حصول نتیجه نهایی تاکید کرد و از ارسال موضوع به معاونت حقوقی سازمان و رسیدگی به این موضوع به طور فوق‌العاده در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان خبر داد.

در کمتر از ۲۴ ساعت از انتشار این خبر، علی صحرایی از سمت مدیرعاملی استعفا و در ادامه هیأت مدیره، معاون عملیات بازار شرکت بورس تهران را به عنوان سرپرست تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید معرفی کردند.

کد خبر 439280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رامین IR ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
  0 0
  باید توی پوست نجسشان کاه کنند . یکسال سرمایه مردم غارت کردند به بهانه فرسوده بودن سامانه های بورس 😡 دزدان عوضی در حال استخراج رمز ارز بودن و سامانه ها همه هنگ !!!
 • IR ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
  0 0
  دولت انقلابی
 • سرمایگذار IR ۰۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
  0 0
  سلام خداریشه این مسعولآن بورس راازریس بورس تازیردستانش راازبیخ ریشکن کند که همه سهامداران راکه اندک سرمایه که داشتند رابافریبکاری وقولهای بی پایه اساس که مسعولین به سهامداران بدبخت دادند ومردم راباکلک وارد بورس کرداند واندک سرمایهای ماراهرروزبالاکشیداند ومارابیچاره کرداند (لعنت خدابراین مسعولین اقتصادی بورس که شکمشان سیرهمه نمی شودوتاریال آخرپول مارابالانکشند دست بردارنیستند خدالعنتشان کند انشالاه بخداقسم بنده بخاطر خرج زن وبچهایم واجاره خانه مجبور به فروش سهام داری یکم وپالایش یکم خودم شدم با ضررچند میلیونی خدالعنتشان کند)که زندگی مارانابود کرداند)
 • حسین IR ۰۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
  0 0
  هرروز یکی را می اورند کاریکه نمیکند هیچ سرمابهای مردم را بفنا میدهد وبا جیب پر میرود نوبت دیگریست.خدایا توبه