انتصاب جدید در گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم

براساس مصوبه هیات مدیره گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم، رضا غلامعلی پور به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شد.

غلامعلی پور، فارغ التحصیل رشته حسابداری در مقطع دکترا از دانشگاه علامه طباطبایی است که پیش از این در رده های مختلف شغلی در بازار سرمایه از کارشناس تا معاون مشغول به کار بوده است.

معاون پذیرش و توسعه بازار فرابورس، مدیر نظارت بر ناشران فرابورس، قائم مقام مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین و ریاست هیات مدیره شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه از جمله سوابق مدیریتی غلامعلی پور به شمار می رود.


بیشتر بخوانید:

لحظه به لحظه با بازار ۴ مهرماه ۱۴۰۰


وی همچنین در رده های کارشناسی نظارت بر بازار اولیه و نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار نیز فعالیت داشته، ضمن اینکه تدریس در دانشگاه های الزهرا، علامه طباطبایی، خوارزمی و ولیعصر(عج) رفسجان نیز از دیگر سوابق وی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم از جمله شرکت های گروه سرمایه گذای خوارزمی است که خدمات متنوع و مختلفی از جمله تامین مالی و سرمایه گذاری در تمام بازارهای مالی اعم از ثانویه و اولیه ارایه می کند، ضمن اینکه گروه خدمات بازار سرمایه الگوریتم با ایجاد بسترهای عملیاتی لازم از طریق تاسیس شرکت سبد گردان الگوریتم و کارگزاری آینده نگر خوارزمی، همه خدمات قابل ارائه در حوزه بازار سرمایه نظیر تامین مالی، مدیریت دارایی، مشاوره سرمایه گذاری، خدمات کارگزاری و... به صورت کاملا تخصصی به هموطنان عزیز ارایه می کند.

کد خبر 439095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =