نگاهی بر عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن»

عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن» در مردادماه منتشر شد.

به گزارش صدای بورس عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن» در مردادماه منتشر شد.

«چکارن»

شرکت کارتن ایران در مرداد ۲۸ میلیارد تومان فروش داشت که نسبت به تیرماه و میانگین ۴ ماه گذشته به ترتیب ۱۰ و ۹ درصد رشد داشته است.

کل فروش شرکت در دوره ۵ ماهه منتهی به مرداد با رشد ۲۳۴ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به ۱۳۳ میلیارد تومان رسیده است.

شرکت در این ماه ۱۲۰۴ تن محصول کارتن به فروش رسانده که نسبت به تیر ماه ۱۴ درصد رشد داشته است. نرخ فروش این محصول برابر با ۲۳هزار تومان به ازای هر کیلو بوده است که تقریبا مشابه تیر ماه بوده است.

قیمت سهم ۲۹۶ تومان است و بازدهی یک ماه اخیر آن ۸ درصد است.

نگاهی بر عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن»

«جم»

شرکت پتروشیمی جم در مرداد ماه به فروش ۲۰۷۸ میلیارد تومانی رسید که نسبت به ماه تیر و میانگین ۴ ماه گذشته به ترتیب ۲۳ و ۳۲ درصد افت را نشان می دهد.

مقدار فروش محصول اتیلن حدود ۳۳ هزار تن گزارش شده که نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افت داشته و در قیاس با میانگین ۴ ماه قبل ۲۹ درصد کمتر بوده است.

نرخ فروش این محصول برابر با ۱۶ هزار تومان به ازای هر کیلو بوده که نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته است.

شرکت در ۵ ماه نخست سال مالی جاری ۱۴۲۷۹ میلیارد تومان فروش به ثبت رسانده که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۵۰۲۰ میلیارد تومان بوده است.

قیمت سهم برابر با ۴۹۵۶ تومان می باشد و در یک ماه گذشته ۲۶ درصد بازدهی داشته است.

نگاهی بر عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن»

«کرازی»

شرکت کارخانجات تولیدی شیشه رازی در مرداد ماه ۱۴۰۰ به درآمد فروش ۴۸ میلیارد تومانی دست یافت. فروش شرکت نسبت به ماه گذشته ۶ درصد کاهش و نسبت به میانگین ۴ ماه ابتدایی ۹ درصد افزایش یافت.

مجموع فروش شرکت در دوره ۵ ماهه منتهی به تیر با رشد ۴۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به بیش از ۲۲۴ میلیارد تومان رسید.

مقدار فروش شرکت در مرداد ماه کاهش ۱۰ درصدی نسبت به ماه گذشته تجربه کرد. نرخ فروش بطری های دارویی شرکت در مرداد با ۹ درصد افزایش نسبت به تیر به حدود ۱۱ میلیون تومان در هر تن و نرخ فروش بطری های غیر دارویی با رشد ۴ درصدی به ۹.۴ میلیون تومان در هر تن رسید.

آخرین قیمت سهم برابر ۱۲۶ تومان بوده و بازدهی یک ماه اخیر آن منفی ۲۱ درصد بوده است.

نگاهی بر عملکرد سه سهم «کرازی» ، «جم» و «چکارن»

کد خبر 437475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =