برنامه‌های خاندوزی موجب ثبات بازار است

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: با اجرایی شدن طرح‌های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی اقتصاد زمینه بهبود وضعیت اقتصادی کشور فراهم خواهد شد.

به گزارش صدای بورس؛ محسن علیزاده، عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با اشاره به برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصادی و دارایی و نیز توانایی های وی برای رفع مشکلات اقتصاد کشور گفت: خاندوزی اطلاعات زیادی نسبت به اقتصاد کلان دارد و از سوابق علمی و پژوهشی بسیار بالایی در حوزه های مختلف اقتصادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در چند وقت گذشته طرح های بسیار خوبی توسط وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی در حوزه های مختلف اقتصادی مطرح و به سرانجام رسیده است، گفت: این موضوع نشان از آن دارد که خاندوزی می تواند تسلط کامل نسبت به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و رفع آنها داشته باشد.

علیزاده با تاکید بر اینکه وی پایه گذار طرح مالیات بر عایدی سرمایه و مالیات بر خانه های خالی است، گفت: در کنار این طرح ها، طرح های دیگری وجود دارد که پیشنهاد آن از سوی وزیر پیشنهادی اقتصادی و دارایی مطرح شده است.


بیشتر بخوانید:انضباط مالی، نقطه قوت برنامه های خاندوزی است


عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس تاکید کرد: به طور حتم با اجرایی شدن آنها شاهد بهبود وضعیت اقتصادی کشور و سر و سامان دادن به حوزه های مختلف اقتصادی خواهیم بود.

علیزاده افزود: وزیر پیشنهادی اقتصادی و دارایی تحقیقات عمیقی را برای حوزه وزارت اقتصاد و نیز سازمان بورس انجام داده است و رویکردهای مثبتی را نسبت به این حوزه دارد، به همین دلیل کاملا مشخص است که وی می تواند کمک شایانی را در این زمینه داشته باشد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس اعلام کرد که امیدواریم با حضور وی به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی شاهد شروع رشد مطلوب و منطقی شاخص بورس در بازار باشیم.

علیزاده افزود: کمیسیون اقتصادی مجلس به دلیل توانایی هایی که از خاندوزی سراغ دارد به طور حتم از وی حمایت خواهد کرد و پس از کسب رای نیز کمک هایی صورت می گیرد تا بتواند برنامه های خود را با موفقیت به سرانجام برساند.

وی تاکید کرد: اهالی بازار سرمایه تا امروز تمایل خوبی را از خود نسبت به حضور "خاندوزی" در وزارت اقتصاد نشان داده اند که این موضوع نشان‌دهنده آغاز ایجاد اعتماد از انتخاب وی برای سکانداری وزارت اقتصاد است.

علیزاده خاطرنشان کرد: برنامه های وزیر پیشنهادی اقتصادی و دارایی نسبت به بازار سرمایه و نگاه کلی وی به تامین مالی واحدهای تولیدی از بازار سرمایه می تواند کمک کننده در تعیین مسیر معاملات بازار باشد.

به گزارش ایرنا؛ عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: این مسایل، جزو مواردی هستند که به عنوان رویکرد حمایتی وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی محسوب می شوند؛ بنابراین با شروع به کار وی می توان شاهد عملکردی خوب در اقتصاد کشور و معاملات بازار سرمایه باشیم.

کد خبر 437450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =