۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
تب کرونا، شاخص را گرفت

افت سه هزار و ۷۹۷ واحدی شاخص کل (۰.۲۶درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۴۸۰هزار واحدی قرار داد.

به گزارش صدای بورس، افت سه هزار و ۷۹۷واحدی شاخص کل (۰.۲۶درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۴۸۰هزار واحدی قرار داد. شاخص‌ هم وزن ۰.۰۸درصد رشد کرد.

ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به بیش از ۹هزار و ۵۶۰میلیارد تومان رسید.

حقوقی‌ها امروز حدود ۴۵۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد ۹هزار و ۵۶۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۱۹درصد یعنی هزار و ۸۴۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان پنج درصد از کل معاملات شد.


بیشتر بخوانید: سبدهای پیشنهادی هفته چهارم مرداد ماه


بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «فلزات اساسی»، «شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی» و «سیمان، آهک و گچ» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «خودرو و ساخت قطعات» و «محصولات شیمیایی» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد فولاد، فملی و شستا لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به #پارس، #شتران و #هرمز معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری فولاد مبارکه اصفهان حدود ۸۵میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی پتروشیمی پارس با برتری حدود ۲۴۵میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۵۸نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۴۱نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۵۶۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم ۹۹۰میلیارد تومان بود.

تب کرونا، شاخص را گرفت

کد خبر 437031

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =