لحظه به لحظه با بازار ۸ خرداد ۱۴۰۰

در پیش‌گشایش بورس امروز ۸ خرداد ۱۴۰۰ تک سهم‌های گروه‌های بانکی و پالایشی در صف تقاضا و با صف خرید همراه هستند.

به گزارش صدای بورس  در پیش‌گشایش بورس امروز ۸ خرداد ۱۴۰۰ نماد «غکورش» با ۲۰۸ میلیون برگه سهم در صدر برترین عرضه‌های بورس قرار گرفته است. امروز نماد »خزر» هم با ۱۹ میلیون برگه سهم دارای بیشترین صف فروش در پیش‌گشایش امروز قرار گرفته است.

ساعت ۹:۰۸

محصولات شیمیایی امروز سبز رنگ معامله می شوند.پترول, شگویا, نوری, فارس, شیران, تاپیکو, شاراک و زاگرس با گرایشی مثبت متعادل اند.شتوکا و شپلی با افزایش تقاضا همراه اند.شگل و شاملا پر عرضه های گروه اند.

ساعت ۹:۱۴

فلزات اساسی نیز سبز رنگ معامله می شوند.فولاد, فاسمین, هرمز, فسپا, کاوه, ارفع, فسازان و فایرا با گرایش مثبت متعادل اند.فملی, ذوب, فتوسا, فروس, فباهنر و وتوکا با افزایش تقاضا داد و ستد می شوند.فسرب ،فرآور ،فلوله پر عرضه های گروه اند.فملی٬ذوب٬ فتوسا و فاسمین از جمله پر تقاضا های گروه اند.

ساعت ۹:۱۸

فراورده های نفتی با معاملاتی پر تقاضا همراه اند.شپنا٬ شتران٬ شبندر٬ شبریز با افزایش تقاضا و شسپا٬ ونفت٬ شرانل و شاوان با گرایشی مثبت متعادل اند.

ساعت ۹:۲۶

نبض مثبت در خودرویی ها نیز مشهود است.خودرو, خساپا, خگستر, خبهمن, خفنر و خریخت با افزایش تقاضا و خکار, خنصیر, خرینگ و ختور با فشار فروش داد و ستد می شوند.

ساعت ۹:۳۸

فولاد با افزایش تقاضا به صف نشست.

ساعت ۹:۴۵

مخابراتی ها نیز با افزایش قیمت همراه اند.اخابر نماد مورد توجه گروه اند.همراه نیز مثبت و متعادل داد و ستد می شود.

ساعت ۹:۵۰

بپاس, پارسیان, اتکای و بساما با گرایشی مثبت متعادل اند. البرز و آسیا نیز با افرایش تقاضا معامله می شوند.

ساعت ۱۰:۰۰

خدمات فنی و مهندسی افت قیمت را تجربه می کنند.رمپنا با تعادل میان خریداران و فروشندگان تک نماد مثبت گروه است.

ساعت ۱۰:۲۳

نبض سبز سیمانی ها نیز محسوس است.سدور ، سفارس ،سرود ،سباقر و ،سشمال نمادهای مورد توجه گروه اند.ساوه, سیتا, سمازن, ساراب, ساروم و سهگمت مثبت و متعادل اند.

ساعت ۱۰:۳۵

قندی ها امروز یکپارچه منفی معاملاتی پر عرضه را تجربه می کنند.قشرین تک نماد مورد توجه گروه است.

ساعت ۱۲:۳۰

تابلوی بورس تهران در اتمام ساعت کاری امروز عدد یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۴۸۹ را برای شاخص کل نشان داد. این عدد ۲.۷۲ درصد رشد نسبت به روز کاری قبل را نشان می‌دهد. شاخص‌های اصلی دیگر نیز امروز به رنگ سبز در آمده بودند.

همچنین امروز ۵۲۸ هزار و ۶۳۰ معامله به ارزش ۵۰ هزار و ۱۲ میلیارد ریال انجام شد.

نمادهای فولاد، فارس، فملی،‌ کگل و شستا که همگی سبز بودند بیشترین تاثیر در شاخص کل را داشتند. نمادهای ثبهسار، کویر، وبملت، ولپارس و پتایر نیز بیشترین تراکنش را به خود اختصاص دادند که از این میان تنها از ارزش نماد کویر کاسته شد.

در فرابورس چه می‌گذرد؟

مطابق انتظار، شاخص فرابورس نیز با رشد ۱۴۹ واحدی،‌ رقم ۱۷ هزار و ۷۳۲ را نشان داد. در این بازار ۲۸۶ هزار و ۹۰۷ عدد معامله انجام شد که مجموع ارزش آن‌ها ۲۰ هزار و ۳۵۲ میلیارد ریال بود.

۳ نماد تاثیرگذار امروز،‌ نمادهای آریا، هرمز و بپاس بودند که هر ۳ روزی مثبت را پشت سر گذاشتند. همچنین نمادهای چخزر،‌ غگیلا، وپویا بیشترین تعداد تراکنش را داشتند. از بین این سه نماد تنها نماد نخست سبز بود.

کد خبر 433583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =