لحظه به لحظه با بازار ۴ خرداد ۱۴۰۰

در پیش‌گشایش بورس امروز ۴ خرداد ۱۴۰۰ نماد «پارند» در صف خرید با ۲۰ میلیون برگه سهم و نماد «خزر» در صف فروش با ۱۹ میلیون برگه سهم قرار دارد. امروز گروه نمادهای با تقاضا همراه هستند.

به گزارش صدای بورس در پیش‌گشایش بورس ۴ خرداد ۱۴۰۰ نماد «پارند» در صف خرید با ۲۰ میلیون برگه سهم و نماد «خزر» با ۱۹ میلیون برگه سهم در صف فروش قرار دارد. امروز «برکت» هم با تقاضا همراه شده و به نظر می‌رسد صف فروش این نماد نسبت به روز گذشته متعادل‌تر شده باشد.

ساعت ۹:۰۸

محصولات شیمیایی  متعادل داد و ستد می شوند.#پترول, #آریا, #شگویا, #نوری, #فارس, #شیران, #زاگرس و #شبصیر با گرایشی مثبت متعادل اند.#شتوکا نماد مورد توجه گروه بود.#شصدف با فشار فروش معامله می شود.

ساعت ۹:۲۱

بانکی ها نیز متعادل اند.وبملت, وتجارت, وشهر, سامان, وکار و وخاور با گرایشی منفی متعادل اند.سمایه, وپاسار پر عرضه و وبصادر, وپارس و ونوین با گرایشی مثبت تعادل میان خریداران و فروشندگان را تجربه می کنند. 

فراورده های نفتی نیز با بهبود تقاضا همراه اند.شنفت, شاوان و شراز با افت قیمت متعادل داد و ستد شدند.شپنا, شتران, شبندر, شبهرن, شبریز, شسپا, ونفت و شرانل مثبت و متعادل اند.

ساعت ۹:۲۷

خودرویی ها نیز همسو با دیگر گروه ها و در نبود نمادهای خودرو و خساپا با افت قیمت همراه اند.در این میان خگستر خفنر و خبهمن از جمله نمادهای پر تقاضای گروه اند.

ساعت ۹:۴۹

پس از نمادهای بزرگ پالایشی نماد فملی نیز به سمت صف خرید در حال پیشرویست.

ساعت  ۱۰:۲۸

خدمات فنی و مهندسی امروز با فشار فروش داد و ستد می شوند.رمپنا با تعادل میان خریداران و فروشندگان با گرایشی منفی همراه است.

رایانه ای ها نیز یک پارچه منفی با فشار فروش داد و ستد می شوند.رانفور و سپ با گرایشی منفی متعادل اند.
 

ساعت ۱۰:۴۱

سفارس, سشرق, سمازن, سصوفی, سخزر, سهگمت, سرود و سمتاز با تعادل میان خریداران و فروشندگان از نمادهای مثبت و متعادل گروه سیمانی ها هستند.

در میان فشار فروش حاکم بر برقی ها بجهرم و آبادا با افزایش تقاضا و بپیوند با گرایشی مثبت متعادل داد و ستد می شوند.

ساعت ۱۱:۱۰

قندی ها نیز با فشار فروش داد و ستد می شوند.در این میان قشرین تک نماد مورد توجه گروه است.

ساعت ۱۱:۴۶

خساپا و خودرو بازگشایی می شوند.

ساعت ۱۲:۰۰

فولاد با رشد بیش از یک درصدی در محدوده ۹۰۰ تومانی بازگشایی شد.

ساعت ۱۲:۲۹

در لحظات پایانی بازار خودرو و خساپا با رشد حدود سه درصدی به معاملات بازگشتند.

ساعت ۱۲:۳۰

امروز چهار خرداد،‌ شاخص کل بازار سرمایه اولین روز سبز در سومین ماه سال را ثبت کرد.

شاخص ۰.۸۹ درصد رشد داشت و به رقم یک میلیون و ۱۰۵ هزار و ۴۴۳ واحد رسید. دو شاخص کل هم‌وزن و قیمت هم‌وزن هر دو ۰.۱ درصد افت را تجربه کردند اما شاخص‌های آزاد شناور،‌ بازار اول و بازار دوم مانند شاخص کل سبز بودند.

ارزش معاملات ۴۲ هزار و ۹۸۳ میلیارد ریال بود که با انجام ۴۴۷ هزار و ۲۳۳ معامله به ثبت رسید.

۵ نماد تاثیرگذار امروز عبارتند از: فارس‌،‌ فملی،‌ وپاسار، شپنا و شستا. از میان این نمادها تنها وپاسار به رنگ قرمز در آمد.

همچنین پرتراکنش‌ترین نماد امروز وبملت بود که ۰.۶۵ درصد افت داشت. اما ۴ نماد پرتراکنش دیگر اپال،‌ برکت، شپنا و ثامید بودند که روز را سبز تمام کردند.

فرابورس مثل بورس،‌ سبز بود

شاخص کل فرابورس با بسته شدن بازار با رشدی ۷۶ واحدی به ۱۷ هزار و ۵۵۲ واحد رسید.

همچنین تعداد معاملات فرابورس ۲۳۸ هزار و ۹۹۶ عدد به ارزش ۳۶ هزار و ۳۶۴ میلیارد ریال بود.

تاثیرگذارترین نمادهای امروز میدکو،‌ بپاس، آریا، هرمز و زاگرس بودند که از بین این ۵ نماد تنها بپاس تاثیری منفی در شاخص داشت. بیشترین تراکنش نیز با نمادهای فگستر، فتوسا، وسپهر، کرمان و بپیوند صورت گرفت.

کد خبر 433425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =