آغاز ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس ۲۰۲۱

ثبت نام بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد. نوجوانانِ ۱۲ الی ۱۸ سال با ثبت نام در این رویداد می توانند با مهارت های کسب و کارو مسائل مختلف آن آشنا شوند. مهلت ثبت نام در این رویداد تا ۲۲ اردیبهشت ماه است.

به گزارش صدای بورس، یک نیاز اساسی برای اکوسیستم کسب و کار فناوری ایران، نیروی نوجوان و جوان تازه‌نفس است. نیرویی که با دانش و شناخت از فضای کسب و کار فناوری، وارد صحنه شود و نقش‌های کلیدی را بردارد. اما این نیرو احتیاج به کسب مهارت و دانش اولیه دارد.

امسال بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس با محوریت رویداد «ایدآموز» شکل می‌گیرد. ایدآموز رویدادی دانش‌آموزی است که با محوریت کارآفرینی در محیط کسب و کار و بر مبنای استانداردهای بین المللی، همچنین الزامات و اقتضائات بومی ایران طراحی شده است تا دانش‌آموزان تجربه و نگرش وسیع‌تر و عمیق‌تری درباره‌ی کارآفرینی و اکوسیستم کسب و کار داشته باشند.

در این رویداد که با ظرفیت حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ نفر برگزار می‌شود، نوجوانان شرکت کننده به صورت غیر مستقیم و با بازی کاری (گیم‌فیکیشن)، مفاهیم مدیریت و رهبری، کار گروهی، نوآوری و کارآفرینی را یاد می‌گیرند و استعدادهای خود را در این زمینه‌ محک می‌زنند .

همچنین نوجوانان یاد می‌گیرند که چگونه می‌توانند مشکلات یک استان را تشخیص دهند، آن‌ها را مدیریت کنند، برای آن راه‌حل بیابد و در رقابت با سایر گروه‌ها، صنایع، منابع و ثروت، استان مسئولیت داده شده را به صورت گروهی ارتقا ببخشد .


بیشتر بخوانید:

صندوق تثبیت باید منحل شود


از جمله اهداف این رویداد جذاب، تشویق دانش آموزان، نوجوانان و جوانان به کسب مهارت و انجام فعالیت‌های کاآفرینانه است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این رویداد می‌توانند تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در سایت اینوتکس ثبت‌نام و در رویداد شرکت کنند.

لازم به ذکر است، دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه به صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در راستای حفظ سلامت مخاطبان، این رویداد در فضایی باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.

لینک ثبت‌نام: inotex.com/inojavan

منبع: روابط عمومی اینوتکس

کد خبر 432685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =