لحظه به لحظه با بازار ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازار سهام همچنان روزهای کم‌رمقی را پشت سر می‌گذارد. قرار است امروز در جلسه سران سه قوه چالش بورس مورد بحث قرار بگیرد.

به گزارش صدای بورس بازار سرمایه  این روزها با افت شاخص همراه است و عمده نمادهای شاخص ساز در مدار منفی قرار گرفته‌اند. دیروز شاخص کل بورس با افت ۱۱ هزار واحدی همراه شد.

در پیش گشایش امروز ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ عمده نمادها در صف فروش قفل هستند و عرضه در بازار بر تقاضا پیشی گرفته است. خساپا، خودرو و خگستر در صدر نمادهای پر عرضه قرار دارند.

ساعت ۹:۲۰

در بانکی ها معاملات در مدار منفی دنبال می شود. وبملت و وپاسار همچون روز های گذشته در محدوده صفر تابلو با نوسانات مثبت همراهمند. وبصادر در قیمت ۲۱۵ تومان افت بیش از ۱ درصدی را تجربه می کند. وتجارت در قیمت ۲۵۴ تومان حوالی صفر تابلو دنبال می شود.

ساعت ۱۱:۰۰

شاخص کل امروز هم با روندی نزولی آغاز به کار کرد و با ۲۹ هزار واحد منفی در مدار یک میلیون و ۱۸۴ هزار واحدی قرار گرفت. در آغاز «فملی» که در روزهای گذشته روندی منفی را طی کرده بود اما امروز در واکنش به افزایش قیمت مس مثبت شد و در دقایق ابتدایی بازار در صدر تاثیرگذارترین نماد مثبت قرار گرفت.

 

ساعت ۱۲:۳۰ 

در پایان معاملات امروز، شاخص کل با نزول ۹۳۰  واحدی، به رقم یک میلیون و ۱۸۶ هزار واحد رسید. شاخص‌ کل هم‌وزن نیز با افت ۰.۲۰ درصدی، با کاهش ۸۷۶  واحدی، در کانال ۴۲۷ هزار و ۲۶۵ واحدی  به کار خود پایان داد.

تعداد معاملات امروز بازار سهام با ۳۰۹ هزار معامله به حجم ۳ میلیارد و ۸۸۹  میلیون برگه سهم رسید. ارزش معاملات در بازار امروز ۳۱ هزار و ۴۵۲ میلیارد ریال بود.

نمادهای «شستا»، «فولاد»،‌ «فملی»‌، «نوری» و «کگل» از تاثیرگذاران مثبت بر شاخص امروز بودند و نمادهای «خودرو»،‌ «فملی»، «برکت»، «شستا» و «پترول» نمادهای پرتراکنش امروز بازار سهام بودند.

کد خبر 432109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =