حقیقی‌ها منتظر تایید صلاحیت /  فرصت ثبت نام حقوقی ها تا دهم اردیبهشت

پیمان میراب آستانه،‌ مدیرکل روابط عمومی وزارت اقتصاد و دارایی در خصوص روند تایید صلاحیت‌های شرکت‌کنندگان در هیات‌مدیره انتخابات استانی به خبرنگار صدای بورس گفت: اشخاصی که به عنوان اعضای هیات‌مدیره شرکت و در سایت ستان ثبت نام کرده‌اند؛ دو دسته هستند.

به گزارش صدای بورس میراب آستانه گفت: اشخاص حقیقی که به عنوان متقاضی عضویت در هیات‌مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی در سایت ستان ثبت نام کرده‌اند؛ دو دسته هستند:
 گروه اول افرادی که صلاحیت حرفه ای آنها با توجه به سوابق تجربی و مدارک تحصیلی به تایید رسیده و حائز شرایط شده اند و نیازمند مصاحبه نیستند و گروه دوم افرادی که حائز حداقل صلاحیت شناخته شده اند اما برای تایید صلاحیت نهایی نیازمند مصاحبه می باشند، که این افراد به مرور دعوت به مصاحبه می شوند و پس از اتمام فرآیند مصاحبه در خصوص صلاحیت حرفه ای آنها اعلام  نظرمی گردد.   
اما در خصوص اشخاص حقوقی، ابتدا این اشخاص درخواست خود را برای عضویت در هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی ارائه می دهند و در صورتیکه در انتخابات آراء لازم را کسب کردند، نماینده خود را معرفی می نمایند. صلاحیت نماینده شخص حقوقی پس از معرفی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 
شایان ذکر است مهلت ثبت نام اشخاص حقوقی تا دهم اردیبهشت‌ماه و مهلت تکمیل مدارک ناقص اشخاص حقیقی تا ۵  اردیبهشت ماه می باشد.

کد خبر 432008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =