جزییات افزایش سرمایه جذاب بیمه دی

درآمد و فروش شرکت باتوجه به افزایش فروش شرکت در 9 ماهه اخیر (700میلیارد تومان) در مقایسه با سال گذشته 77درصد رشد داشته است.

محمدرضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی در گفت و گو با صدای بورس:
تلاش داریم مدل های کسب وکاری را مبتنی بر توسعه خدمات پیش برده وخدمات جدیدی را به بیمه شدگان در حوزه بیمه های خودرو ،سلامت و درمان به صورت خدمات مشاوره ای و آنلاین ارائه دهیم .
سهام شرکت ها متاثر از مولفه های زیادی است که بخشی از آن به عملکرد و فعالیت  شرکت برمی گردد ،عوامل داخلی در بیمه دی  باتوجه به رشد درآمد و فروش شرکت  و سرمایه گذاری های خوبی که اتفاق افتاده (ارزش روز سرمایه گذاری شرکت نزدیک به 1700میلیارد تومان است)  روال خوبی دارد ، و باید دید عوامل خارجی که همان شرایط بازار سرمایه است چه روندی را در پیش می گیرد.
برای تقویت بنیه مالی و اصلاح ساختارهای مالی شرکت با توجه به افزایش فروش به تبع باید افزایش سرمایه داد ،با توجه به خرید دارایی های ثابت، بخشی از افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی دارایی ها و بخشی از آن از محل آورده نقدی خواهد بود. فاز اول افزایش سرمایه در ماه آینده و 100درصدی و فاز دوم هم رقمی در همین حدود از محل آورده نقدی ناشی از سود سال قبل خواهد بود.
درآمد و فروش شرکت باتوجه به افزایش فروش شرکت در 9 ماهه اخیر (700میلیارد تومان) در مقایسه با سال گذشته 77درصد رشد داشته است.
به سهامداران پیشنهاد میکنم به عملکرد و فعالیت بیمه دی نگاه بلند مدت داشته باشند و باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و اصلاحات شکل گرفته و تحولات و زیرساخت های فراهم شده روزهای خوبی را برای سهام بیمه دی متصور هستم .

کد خبر 425484

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =