لحظه به لحظه با بازار ۱۴ دی ۱۳۹۹

در بازار امروز ۱۴ دی ۱۳۹۹ بسیاری از گروه‌ها مثبت و با روندی رو به رشد آغاز شدند.

ساعت۹:۰۰

به گزارش صدای بورس، در ابتدای بازار ثاخت به صف  خرید نشست و در گروه خودرویی‌ها شاهد معاملات متعادلی هستیم  همچنین در گروه‌های فرآورده‌های نفتی شپنا افت ۴ درصدی را در قیمت خود تجربه گرد.


ساعت۹:۳۰
در این لحظه از بازار خودرو و ذوب  سبز پوش شدند  و رمپنا تا محدوده  ۳ درصد مثیت رسید همچنین  شبندر، شستا، و صبا به مدار مثیت رسیدند.


ساعت۱۰:۰۰
در این لحظه شاخص یک میلیون و ۳۵۷ هزار واحدیرسید و شاخص کل هم وزن نیز ۴۵۶ هزار و۲۲۲واحدی رسید و هر دو روند مثبتی را می‌گذرانند.


ساعت ۱۰:۲۵
شاخص با رشد ۳۵۰۴ هزار واحدی در مدار یک میلیون و ۳۵۷ هزار واحدی ایستاد. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۱۱۸۳ واحدی در مدار ۴۵۶ هزار واحدی قرار گرفت. نمادهای دروز، فمراد، دپارس و غمهرا  بازگشایی شدند. و نماد خراسان۱ به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف بسته شد.

ساعت ۱۰:۴۰
در این لحظه از بازار شاخص در مدار یک میلیون و ۳۵۷ هزار واحدی با رشد ۳۷۱۷ هزار واحد مثبت رسید. شاخص کل هم وزن نیز ۱۲۵۶ واحد مثبت به مدار ۴۵۶ هزار و ۴۲۶ واحدی رسید. تا این لحظه نماد معاملاتی وپارس سنگین تر شد . فخوز و فملی در محدوده ۲ درصد مثبت معامله می‌شوند.


ساعت ۱۰:۵۵
در این لحظه از بازار شاخص کل به مدار یک میلیون و ۳۵۷ هزار واحدی رسید و شاخص کل هم وزن نیز ۴۵۶ هزار و ۳۵۶ واحد قرار گرفت. و معاملات روانی را در وتوسم در مدار ۲ درصد منفی مشاهده می‌شود. در این نماد  بیش از یک میلیون برگه سهم در محدوده ۱۲۷۲۰ ریال توسط حقیقی‌ها خریداری شد.
 

ساعت ۱۱:۲۵
در این لحظه از بازار شاخص کل در ارتفاع یک میلیون و ۳۵۵هزار واحدی قرار گرفت و ۱۰۳۹هزار واحد مثبت را ثبت کرد. و شاخص کل هم وزن نیز ۴۵۵ هزار و ۸۸۱ واحد را به ثبت رسانید.
در بازار فرابورس  شاخص به مدار ۱۹ هزار و ۳۲۰ واحدی رسید و ارزش بازار اول و دوم فرابورس نیز به ۱۳ میلیارد و ۱۸۲ میلیون و ۲۶۵ هزار ریال رسید.

ساعت ۱۱:۵۰ 
در این لحظه از بازار شاخص به  یک میلیارد و ۳۵۴ هزار واحد رسید همچنین شاخص کل هم وزن نیز به ۴۵۵ هزار  و ۴۵۷ واحدی رسید نوری، تاپیکو و  وپارس از نمادهای مثبت تاثیر گذار بر شاخص  ونماد های شستا، شپنا و شبندر از نمادهای موثر بر شاخص و منفی بوده‌اند. در بازار فرابورس نیز ۱۹ هزارو ۳۱۷ واحدی قرار گرفت و ارزش بازار اول و دوم فرابورس نیز به ۱۳ هزار و ۱۸۰ هزار و ۹۹۱ میلیارد ریال رسید و نمادهای کگهر، زاگرس و میدکو از نمادهای مثبت شاخص فرابورس و کوثر، غصینو و سمگا از نمادهای منفی موثر بر شاخص فرابورس بودند.


ساعت ۱۲:۳۰
 شاخص کل بورس تهران با یک هزار و ۳۲۸ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد قرار گرفت . شاخص کل هم وزن نیز با ۵۳۸ افزایش به کانال ۴۵۵ هزار و ۷۰۸ واحدی رسید تعداد معاملات در بازار امروز یک میلیون و ۶۹۸ هزار  با حجم معامله ۹ میلیارد ۷۲۳ میلیارد برگه سهم انجام شد. همچنین ارزش معاملات  نیز به ۱۰۹ هزار و ۸۹ میلیارد ریال رسید. همچنین در نهایت نمادهای شستا و شپنا منفی‌های موثر در شاخص بودند و  نوری، تاپیکو، وپارس،رمپنا و فملی از نمادهای مثبت تاثیر گذار بر شاخص امروز بودند.
در بازار فرابورس نیز شاخص کل با رشد ۸۷ واحدی به مدار ۱۹ هزار و ۳۱۰ واحد رسید ارزش معاملات ۵۹ میلیارد و ۵۰۸میلیارد ریال رسید. همچنین در  معاملات روز جاری تعداد معاملات به ۸۶۹ هزار و ۹۶۰ رسید. در نهایت  با حجم معاملات به ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون  برگه سهم صورت گرفت.تعداد نمادهای  کگهر، زاگرس و میدکو از نمادهای مثبت در شاخص فرابورس بودند و غصینو، کوثر و سمگا از نمادهای منفی موثر در شاخص فرابورس بودند.

کد خبر 425423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =