ریزش در نمادهای «دی»، «بپیوند» و «بگیلان»

نمادهای «دی»، «بپیوند»، «بگیلان» از نمادهای پرتراکنش شاخص کل امروز فرابورس بودند.

به گزارش صدای بورس نماد «دی» امروز با ۳.۹۲ درصد کاهش نسبت به معاملات پایانی  با قیمت  ۴۵.۰۹۸ ریال بسته شد.

در معاملات امروز نماد «دی»، حقیقی بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دادند و معادل ۹۶ درصد خرید این سهم در دست حقیقی ها بود  و در مقابل ۴ درصد این سهم را حقوقی ها خریدار بودند.

در مقابل خرید نیز باز هم حقیقی ها بیشترین فروش این سهم را آن خود کردند و این سهم را با ۷۸ میلیون سهم  معادل ۹۹  درصد را به فروش رساندند و حقوقی ها نیز ۱ درصد معادل  ۱۱۰ هزار سهم را فروختند.

این نماد جزء نمادهای تاثیرگذار و پرتراکنش بازار فرابورس امروز بود.

نماد «بپیوند» امروز با ۱.۸۸ درصد کاهش نسبت به معاملات پایانی  با قیمت  ۲۳.۲۷۸ ریال بسته شد.

در معاملات امروز نماد «بپیوند»، حقیقی بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دادند و معادل ۹۷ درصد خرید این سهم در دست حقیقی ها بود  و در مقابل ۳ درصد این سهم را حقوقی ها خریدار بودند.

در مقابل خرید نیز باز هم حقیقی ها بیشترین فروش این سهم را آن خود کردند و این سهم را با ۲۸ میلیون سهم  معادل ۹۹  درصد را به فروش رساندند و حقوقی ها نیز ۱ درصد معادل  ۱۰۱ هزار سهم را فروختند.

نماد «بگیلان» امروز با ۱.۸۸ درصد کاهش نسبت به معاملات پایانی  با قیمت  ۲۳.۲۷۸ ریال بسته شد.

در معاملات امروز نماد «بگیلان»، حقیقی بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص دادند و معادل ۸۸ درصد خرید این سهم در دست حقیقی ها بود  و در مقابل ۱۲ درصد این سهم را حقوقی ها خریدار بودند.

در مقابل خرید نیز باز هم حقیقی ها بیشترین فروش این سهم را آن خود کردند و این سهم را با ۵ میلیون سهم  معادل ۹۹  درصد را به فروش رساندند و حقوقی ها نیز ۱ درصد معادل  ۹ هزار سهم را فروختند.

کد خبر 421957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =