۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
شستا بازگشایی می شود؟

هفته گذشته مدیر عامل شستا اعلام کرده بود نماد این شرکت در هفته جاری و با حداکثر حمایت از زیرمجموعه‌ها و خود سهام شستا، بازگشایی می‌شود. اما آیا در هفته نزولی شاخص بورس این اتفاق رخ خواهد داد؟

به گزارش صدای بورس، هفته گذشته مدیر عامل شستا اعلام کرد: نماد این شرکت هفته آینده و با حداکثر حمایت از زیرمجموعه‌ها و خود سهام شستا، این نماد بازگشایی می‌شود.

پس از آن هم شستا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سهامداران دارای کد سجام در تاریخ ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ سود خود را دریافت خواهند کرد و سهامدارانی که کد سجام ندارند در ۱۵ آبان ماه می‌توانند با حضور در شعب بانک رفاه سراسر کشور نسبت به دریافت سود نقدی خود اقدام کنند.

دوشنبه ۲۸ مهر ماه نیز محمود گودرزی، معاون بازار شرکت بورس، در پاسخ به این سوال بورس پرس که آیا شستا بازگشایی خواهد شد؟ گفت: به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده شستا و ناشر، بازگشایی نماد انجام خواهد شد.

بدین ترتیب با توجه به این که هنوز خبر رسمی درباره معرفی بازارگردان شستا منتشر نشده و روند نزولی که شاخص بورس روز گذشته پشت سر گذاشته، بعید است امروز سهامداران شاهد بازگشایی نماد شستا باشند.

کد خبر 419369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =