۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
تصویب افزایش سرمایه «سپ»

افزایش سرمایه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از ۳۰۰ میلیارد به ۵۰۰ میلیارد از محل مطالبات و آورده نقدی تصویب شد.این میزان برابر با ۶۶ درصد افزایش سرمایه است.

به گزارش صدای بورس،  مجمع عمومی عادی فوق العاده شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش امروز با حضور اکثریت سهامداران تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت در ابتدای این مجمع به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی جاری پرداخت و گفت: شرکت سرمایه گذاری‌های جدید در حوزه های جدید را به اقتضای زمان و سودآوری انجام خواهد داد ئ با توجه به شرایط جامعه شرکت برای توسعه بازار QR Code و موبایلی و اینترنت اقداماتی را انجام داده است.

شرکت در گزارش توجیهی افزایش سرمایه، نرخ ارز را ۱۷۰۰۰ تومان در نظر گرفته است که این افزایش سرمایه برای ورود ۵۰ هزار دستگاه جدید است و پیش بینی شده هر ساله ۲۲ درصد نرخ ارز افزایش یابد.

وی اعلام کرد: تا این لحظه برای افزایش نرخ از سوی شاپرک به ما اعلام نشده است. همچنین «سپ» دارای یک بازارگردان است که به زودی یکی دیگر نیز فعال خواهد شد، حمایت سهامداران عمده نیز همچنان وجود دارد به زودی این حمایت ها بر روی سهم دیده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بیان کرد: افزایش سرمایه شرکت از ۳۰۰ میلیارد به ۵۰۰ میلیارد از محل مطالبات و آورده نقدی تصویب شد.این میزان برابر با ۶۶ درصد افزایش سرمایه است.

کد خبر 419102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =