مس مکتشف نمونه سال ۱۳۹۸ استان کرمان 

حیدر ضیغمی گفت: اکتشاف به عنوان اولین حلقه از زنجیره توسعه پایدار جایگاه ویژه‌ای در نگرش اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به توسعه دارد؛ به‌طوری‌که در سال گذشته بیش از ۷۰ هزار متر حفاری توسط شرکت مس انجام شد که ۷۰ درصد افزایش نسبت به سال ۹۷ داشت و با این میزان حفاری شرکت مس توانست ۵۳۰ میلیون تن ماده معدنی جدید با عیار ۰.۵ درصد به ذخائر خود اضافه کند.

به گزارش صدای بورس، به نقل از روابط عمومی ملی صنایع مس، ضیغمی افزود: خرسندیم که با تلاش و مجاهدت پرسنل شرکت مس و با کشف ۵۳۰ میلیون تن ماده معدنی جدید علاوه بر این‌که جایگاه کشور را در عرصه بین‌المللی در زمینه ذخائر مس ارتقا دادیم، توانستیم عنوان مکتشف نمونه سال ۱۳۹۸ را از آن شرکت مس کنیم.

مشاور مدیرعامل شرکت مس با اشاره به شعار سال ۱۳۹۹ گفت: در سال جدید که با عنوان سال «جهش تولید» ازسوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است شرکت مس با دستورات سعدمحمدی برنامه انجام  ۱۰۰ هزار متر حفاری عمقی را در دستور کار دارد که امیدواریم به‌زودی خبرهای خوشی در زمینه ارتقای ذخائر مس کشورمان اعلام کنیم.

 در پیام معرفی شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان مکتشف نمونه سال ۱۳۹۸ استان کرمان که به امضای «محمدجواد فدائی»، استاندار کرمان رسیده است خطاب به سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس آمده است:

از بودن تا شدن فاصله ای است که فقط با همت بلند و توکل به خدا می‌توان آن را پیمود. می‌توان با نگاهی جستجوگر به همه مفاهیم کارکردی زندگی، جهت و مفهومی بخشید. اکنون که تدبیرها، تلاش‌ها و پویش‌های جنابعالی به خوش وقتی به ثمر نشسته و شما را در سرزمین کریمان ایران به عنوان مکتشف نمونه سال ۱۳۹۸ مفتخر کرده است، ضمن تقدیر از شما و پاسداشت ارزش‌های معنوی فعالیت‌های صورت گرفته، از بارگاه خداوند برایتان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

کد خبر 418703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =