صرفه جویی ۱۲ هزار میلیارد ریالی در چادرملو

رییس کمیته بومی سازی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: از ابتدای فعالیت شرکت چادرملو تا کنون بالغ بر ۲۹ هزار و ۳۰۰ قلم تجهیزات صنعتی در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو بومی سازی شده است.

به گزارش صدای بورس، یکی از شاخص های بهره وری برخورداری از توان و تخصص و نوآوری های کارشناسان و متخصصان داخلی برای طراحی و ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز است .

 رییس کمیته بومی سازی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان مطلب بالا افزود: بهره وری جز لاینفک بخش تولید وکار در هر واحد تولیدی و صنعتی است. از این رو شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با برقراری ارتباط تنگاتنگ با مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاهها، صنعتگران، مبتکران و مخترعان کشور و حمایت از ایده ها، نوآوران و اتکا به دانش بومی همواره در پی استفاده از ظرفیت های داخلی بوده و تاکنون نیز بالغ بر ۵۰ پروژه تحقیقاتی و پژوهشی را اجرا و به اتمام رسانده است.
 حسین علیزاده گفت: از ابتدای فعالیت شرکت چادرملو تا کنون بالغ بر ۲۹ هزار و ۳۰۰ قلم تجهیزات صنعتی در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو  بومی سازی شده و این شرکت تلاش کرده تا علاوه بر بومی سازی قطعات، به علوم روز و فناوری‌های نوین جهانی در بخش های معدن و صنایع فولاد نیز دسترسی داشته باشد.

کد خبر 418255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =