بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۲ مهرماه

امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و دارویی رازک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه تجارت نو و آتیه‌ داده پرداز بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش صدای بورس، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۴۲هزار و ۷۱۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۴۶هزار و ۱۴۶واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۸۹۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۹۳۶میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و ۳۶۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و دارویی رازک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری بهمن، ایران مرینوس و تاید واتر خاورمیانه بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

براساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۹۲۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۸۴۱میلیارد تومان در ۵۸۸هزار و ۳۵۹نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۷۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۹۵۴واحد قرار گرفت.

در بازار امروز سهامداران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه تجارت نو و آتیه‌ داده پرداز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، تولید برق عسلویه مپنا و صنایع غذایی مینو شرق بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

کد خبر 417959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =