فولاد هرمزگان رکورد جدیدی ثبت کرد

شرکت فولاد هرمزگان توانست در شهریورماه میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن تختال را تولید  و رکورد جدیدی ثبت نماید .

به گزارش صدای بورس، شرکت فولاد هرمزگان توانست در شهریورماه میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن تختال را تولید  و رکورد جدیدی ثبت نماید .

سید اصغر  مدنی معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت گفت: فولاد مردان فولاد هرمزگان ثابت کردند دستیابی به رکورد تولید با توکل  به خداوند و تلاش و همت میسر و شدنی است.

وی در ادامه افزود: شرکت فولاد هرمزگان توانست در شهریورماه میزان ۱۳۷،۳۹۱ تن تختال را تولید کند  و پس از دو سال رکورد جدیدی را ثبت کند.

مدنی تصریح کرد این رکورد در حالی ثبت شد که با توجه به شیوع بیماری کرونا محدودیت هایی در سطح شرکت وضع  شده بود، اما با این حال توانستیم رکورد تولید قبلی در ناحیه فولاد سازی را بهبود ببخشیم.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان بیان کرد: ثبت رکورد جدید تولید در ناحیه فولاد سازی بعد از دو سال و با تلاش و کار گروهی کارکنان شرکت و پیمانکاران  و حمایت های بی دریغ مدیرعامل صورت گرفت ، رکورد قبلی به میزان ۱۳۵،۶۹۹ تن در خرداد ماه سال ۹۷ حاصل شده بود.

مدنی دلایل عمده و مهمی را که سبب ثبت این رکورد شد چنین برشمرد :کاهش توقفات اضطراری و تأخیر واحدهای فولادسازی و ریخته‌گری مداوم،  افزایش میانگین ریت شارژ فلزی به کوره های قوسی، بهبود کیفیت سرباره کوره قوس الکتریکی ، کنترل مستمر فرایند تولید، ارتباط مستمر با واحد احیا مستقیم در راستای افزایش کیفیت آهن اسفنجی، ارتباط موثر با واحد خرید مواد اولیه و قطعات یدکی در راستای افزایش کیفیت مواد اولیه و قطعات یدکی.

معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان افزایش کیفیت و کمیت تولید تختال و تحویل به موقع محصول در کنار توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی و ارتقای زیرساخت ها را از سیاستهای این شرکت  عنوان کرد و گفت : در راستای تحقق شعار جهش تولید، با تدوین هدف " افزایش کمیت و کیفیت و تحویل به موقع محصولات» در نقشه استراتژی شرکت و با رویکرد  کاهش هزینه های تولید، افزایش بهره وری و راندمان تولید، مصمم هستیم برنامه تولید سالیانه خود را   به میزان  ۱،۵۲۰،۰۰۰ تن تا پایان سال ۹۹ محقق ساخته  و از ظرفیت اسمی سالیانه کارخانه عبور کنیم.

کد خبر 417316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =