اصل ماجرای حضور غیر قانونی وزیر پیشنهادی وزارت صمت در مجلس

رزم‌حسینی که روز سه‌شنبه از سوی رئیس‌جمهور به جامعه معرفی شده بود هم به همراه نامه به مجلس رفت که این رفتار با اعتراض نمایندگان به دلیل مغایرت قانونی حضور گزینه پیشنهادی در صحن علنی مجلس، مواجه شد.

به گزارش صدای بورس،دیروز نامه رئیس‌جمهور برای معرفی گزینه پیشنهادی وزارت صمت به مجلس ارسال و متن نامه در صحن علنی آن قرائت شد، اما گزینه پیشنهادی یعنی رزم‌حسینی که روز سه‌شنبه از سوی رئیس‌جمهور به جامعه معرفی شده بود هم به همراه نامه به مجلس رفت که این رفتار با اعتراض نمایندگان به دلیل مغایرت قانونی حضور گزینه پیشنهادی در صحن علنی مجلس، مواجه شد.


بیشتربخوانید:
آخرین تحولات بازار خودرو امروز 3 مهر 99
استارت بورس برای پایان اصلاح ؟
بانک‌ها از ورود به بازار سرمایه منع شدند
چقدر پول امروز از بورس خارج شد؟


 دقایقی بعد از قرائت نامه معرفی رزم‌حسینی به‌عنوان وزیر پیشنهادی صمت، او به همراه امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی وارد مجلس می‌شود. علی بابایی، نماینده ساری با فریادهایی حضور رزم‌حسینی در مجلس را قبل از رأی اعتماد غیرقانونی می‌خواند.

جبار کوچکی‌نژاد، نماینده رشت نیز در زمان بررسی طرح اصلاح قانون تضمینی محصولات کشاورزی، می‌گوید: حضور گزینه پیشنهادی وزارت صمت قبل از آنکه از مجلس رأی اعتماد بگیرد، خلاف قانون است، هیئت‌رئیسه باید قانون را رعایت کند. در نهایت رزم‌حسینی بعد از حضور کوتاه در حد چند دقیقه در مجلس، جلسه علنی را ترک می‌کند. بر اساس اخبار منتشرشده قرار است جلسه بررسی صلاحیت رزم‌حسینی هفته آینده در خانه ملت برگزار شود.‌

منبع: ایرنا

کد خبر 417299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =