«وغدیر» ۹۸۱ میلیارد ریال درآمد کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر با سرمایه ۷۲ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹ را بصورت حسابرسی نشده، منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۸۰ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

این شرکت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ مردادماه سال جاری اعلام کرد، در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۳ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۰ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

براساس این گزارش، بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۳۴۴ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال به ۱۰۴ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری غدیر نیز با کاهش ۲۵۵ هزار و ۷۴ میلیارد و ۱۸ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۲۳۹ هزار و ۹۶ میلیارد و  ۷۵۲ میلیون ریال محاسبه شد.

«وغدیر» تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۳ میلیارد ریال به مبلغ یک هزار و ۲۳ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال واگذار کرده که از این بابت ۹۸۰ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال سود کسب کرده است.

همچنین این شرکت طی دوره یک ماهه منتهی به مرداد ماه، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۸۴۶ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال خریداری کرد.

کد خبر 415706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =