سلامت‌محوری از اصول شرکت پگاه است

نشست خبری مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران صبح چهارشنبه ۱۵مرداد ۱۳۹۹ با حضور جمعی از خبرنگاران در محل کارخانه پگاه تهران واقع در بزرگراه فتح برگزار شد.

به گزارش صدای بورس، عبداله قدوسی ضمن تبریک گرامیداشت روز خبرنگار، گفت: لبنیات کامل‌ترین غذا برای بدن محسوب می‌شود و شیر غذایی بدون جایگزین است.

وی ادامه داد: بر اساس استانداردهای جهانی، سرانه مصرف لبنیات برای هر نفر سالانه ۱۸۰ کیلوگرم است و کمتر از این میانگین شامل سوءتغذیه می ‎شود که متاسفانه سرانه سالانه مصرف در ایران ۷۵ کیلو گرم است.

قدوسی افزود: بیشترین درآمد شرکت پگاه از صادرات محصولات است. در حوزه مسئولیت اجتماعی بحث اشتغال‌زایی برای شرکت خیلی مهم است.

وی همچنین در گفت‌وگوی اختصاصی با صدای بورس درباره عرضه سهام شرکت‌های زیرمجموعه شرکت صنایع شیر ایران در بورس اظهار کرد: عرضه سهام شرکت‌های پگاه همدان، پگاه زنجان، پگاه تهران، پگاه لرستان، صنایع بسته‌بندی و صنایع شیر ایران در برنامه سال جاری قرار دارد.

قدوسی همچنین در مورد نوسان نرخ ارز بیان کرد: نوسانات ارز بر تامین قطعات و مواد اولیه شرکت تاثیر گذاشته اما سعی ما بر این است که با کاهش قیمت تمام شده در خطوط تولید این افزایش قیمت را جبران کنیم.

وی همچنین گفت: افزایش سرمایه شرکت‌های تابعه از محل تجدید ارزیابی در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران تاکید کرد: صادرات شرکت در ۴ماه ابتدای سال جاری نسبت به سال قبل ۴۲ درصد رشد وزنی داشته است.

جعفر میر مدیرعامل شرکت پگاه تهران نیز در این مراسم گفت: روزانه ۶۰۰ تا ۷۰۰ تن محصولات لبنی توسط شرکت تولید می‌شود.

وی ادامه داد: اصول شرکت پگاه سلامت‌محوری، تولید محصول با کیفیت با رعایت کلیه استانداردها است.

جعفر میر اظهار کرد: در برنامه توسعه‌ای شرکت برای سال جاری برنامه افزایش صادرات را داریم، همچنان که سال گذشته و امسال نیز رشد صادراتی داشته‌ایم. از هفته گذشته نیز دو خط تولید جدید راه‌اندازی کرده‌ایم که این پروژه موجب افزایش صادرات شرکت خواهد شد.

کد خبر 415245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =