بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت سهام امروز ۹۹/۰۵/۱۱

امروز سهامداران شرکت‌های سرامیک‌های صنعتی اردکان، کمباین‌سازی ایران و معدنی و صنعتی چادرملو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، عمران و توسعه شاهد و صنعت روی زنگان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار صدای بورس، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۵۷ هزار و ۲۴۰ واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۹۶۱ هزار و ۵۶۴ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۰ میلیارد و ۵۵۳ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۷ هزار و ۴۰۹ میلیارد تومان در بیش از ۲ میلیون و ۱۰۸ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرامیک‌های صنعتی اردکان، کمباین‌سازی ایران و معدنی و صنعتی چادرملو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های لامیران، گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران و لنت ترمز ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ورقه به‌ارزش ۶ هزار و ۱۹۷ میلیارد تومان در ۶۳۷ هزار و ۳۰۹ نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۵۹ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۰ هزار و ۲۸۲ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، عمران و توسعه شاهد و صنعت روی زنگان بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن تهران و مبین وان کیش بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: تسنیم

کد خبر 415110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =