۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
چهارشنبه موعود برای «آریا»

طبق اعلام فرابورس روز چهارشنبه ۷ خرداد عرضه اولیه ۵ درصد از سهام شرکت پلیمر آریا ساسول در فرابورس انجام می‌شود.

به گزارش صدای بورس ، در حالی که در حدود یک ماه پیش اعلام شده بود که عرضه اولیه شرکت پلیمر آریا ساسول در فرابورس انجام می‌شود، اما به دلایلی به تأخیر افتاد و بالاخره فرابورس ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: عرضه اولیه سهام شرکت پلیمر آریا ساسول (سهامی عام) به روش ثبت سفارش در نماد آریا۱ در روز چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹ انجام می‌شود.

در این عرضه اولیه ۱۸۳ میلیون و ۳۵۳ هزار و ۶۰۰ سهم به میزان ۵ درصد سهام در روز چهارشنبه و در دامنه نوسان قیمت ۶۵ هزار و ۱۱ ریال تا ۶۵ هزار و ۱۱۹ ریال عرضه می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به استناد پذیرش سهام شرکت پلیمر آریا ساسول (سهامی عام) در تاریخ ۲۸ آبان ۹۸ توسط هیئت پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس ایران سهام شرکت مذکور توسط سهامداران عمده در روز چهارشنبه ۷ خرداد ۹۹ به روش ثبت سفارش به عموم مردم و در روز بعد از عرضه اولیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عرضه می‌شود.

تعداد کل سهام شرکت پلیمر آریا ساسول ۴ میلیارد و ۵۸۳ میلیون و ۸۴۰ هزار سهم است که تعداد کل سهام قابل عرضه ۲۲۹ میلیون و ۱۹۲ هزار سهم معادل ۵ درصد از کل سهام شرکت خواهد بود.

همچنین حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم خواهد بود.

با توجه به اقبال مردم به بازار سرمایه و سرازیر شدن نقدینگی به بازار طبق گفته مسئولان بورس لازم است شرکت‌ها با عرضه سهام بیشتر بر عمق این بازار بیفزایند تا بدین وسیله نقدینگی بیشتری از جامعه جمع آوری شود.

منبع: ایرنا

کد خبر 413494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =