محمدرضا نمازی مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت شد

مراسم تودیع شهریار خلیلی، مدیرعامل پیشین شرکت به‌پرداخت ملت و معارفه محمدرضا نمازی، مدیرعامل جدید این شرکت روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت با حضور علی حکیم‌جوادی، مدیرعامل هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا و تعدادی از اعضای هیئت‌مدیره شرکت به‌پرداخت ملت در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی به‌پرداخت ملت، مدیرعامل هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در این مراسم گفت: ایام پس از برگزاری مجمع عمومی بهترین موسم برای تغییر و تحولات مدیریتی در شرکت‌ها و آغاز سکان‌داری مدیران جدید است.

حکیم‌جوادی با اشاره به سهم ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت به‌پرداخت ملت از سبد درآمدی هلدینگ بهسازان فردا، افزود: آقای نمازی این تجربه و توانمندی را دارند که با حفظ و افزایش سهم بازار به‌پرداخت به توسعه سبد درآمدی هلدینگ و رشد قیمت سهام به‌پرداخت در بازار سرمایه کمک کنند.

وی ارزش بازار شرکت به‌پرداخت را ۷ هزار میلیارد تومان ذکر کرد و ادامه داد: به‌پرداخت ویترین هلدینگ بهسازان برای بانک ملت و مجموعه‌های بیرون از هلدینگ و بانک است، تا جایی که مجموعه‌های دیگر علاقه‌مند به همکاری با هلدینگ بهسازان خواهان آن هستند که این همکاری را از طریق به‌پرداخت آغاز کنند.

مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا با اشاره به هدف‌گذاری این هلدینگ برای شرکت به‌پرداخت ملت به‌منظور کسب رتبه تک‌رقمی در رده‌بندی جهانی نشریه معتبر و بین‌المللی «نیلسون ریپورت» بیان کرد: به‌پرداخت درحال‌حاضر در رتبه پانزدهم این رده‌بندی قرار دارد و در راه کسب این رتبه همواره شرکت یاس در کنار به‌پرداخت قرار داشته است.

وی با بیان این‌که در دوره مدیریت خلیلی رشد منفی سهم بازار به‌پرداخت متوقف شد، تصریح کرد: حضور فعال و جدی رقبا و تلاش‌های همه‌جانبه آنها ازجمله برقراری ارتباطات بالادستی برای سهم‌گیری از بازار موجب شده بود طی یکی‌، دو سال رشد سهم بازار این شرکت منفی شود، اما طی سال گذشته این روند نزولی با همکاری نزدیک و تنگاتنگ شرکت یاس با این شرکت متوقف شد و روند صعودی با شیب ملایم آغاز شد.

حکیم‌جوادی با اشاره به ورود قدرتمند به‌پرداخت به بازارهای موبایلی و اینترنتی به‌ویژه با اپلیکیشن «سکه» افزود: در مجمع امسال این شرکت ما موفق به جلب رضایت سهامداران شدیم و در مقایسه با مجمع دو سال پیش با کمترین چالش روبه‌رو بودیم که البته تا حدودی نیز مرهون رشد کلی بازار سرمایه در کشور نیز هست.

وی تأکید کرد: هرچند آقای خلیلی این شرکت را روبه‌رشد تحویل دادند، اما انتظار ما برای به‌پرداخت رشدی بسیار بیش از اینها در آینده است.

مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا همچنین با اشاره به تعاملات خوب و گسترده محمدرضا نمازی با بانک ملت و مجموعه‌های برون‌سازمانی بیان کرد: تجربه آقای نمازی در حوزه پذیرندگی و بازار بسیار ارزشمند است و برای شرکت به‌پرداخت بسیار قابل اتکا خواهد بود و ما امیدوار به چندبرابر شدن سهم بازار به‌پرداخت در آینده نزدیک با حضور ایشان هستیم.

در این مراسم محمدرضا نمازی، مدیرعامل جدید شرکت به‌پرداخت ملت نیز با اشاره به حضور قبلی خود در هیئت‌مدیره این شرکت، اظهار کرد: خوشحالم که پس از یک سال و نیم بار دیگر در محل شرکت به‌پرداخت ملت حضور یافته‌ام و شرکتی را تحویل می‌گیرم که زحمات بسیاری برای آن کشیده شده و در زمینه‌های مختلف کارهای بسیاری انجام داده است.

وی با تشکر از فعالیت‌های مدیرعامل و معاونت مالی و اداری گروه بهسازان فردا برای بازارگردانی و افزایش سهم به‌پرداخت ملت در بازار سرمایه و تعاملات مؤثر اعضای هیئت‌مدیره، مدیرعامل و کارکنان این شرکت، افزود: خوشبختانه در نتیجه این همکاری‌ها موفق به افزایش سهم درصد تراکنش‌های خرد شدیم و با وجود توقف نسبی تراکنش‌ها در اسفند ماه و بروز کرونا و افت شدید تراکنش‌ها در اسفند ماه گذشته که در سال‌های قبل افزایش سه‌برابری داشت، موفق به افزایش یک‌میلیاردی تراکنش‌ها تنها از طریق دستگاه‌های پوز شدیم.

نمازی با تأکید بر ضرورت بهینه‌سازی ترکیب مشتریان و پذیرندگان به‌پرداخت، ادامه داد: برخی مشتریان به دلیل بداخلاقی رقبای بزرگ و بازارشکنی‌های پرهزینه ‌آنها، ما را ترک کردند، اما با حمایت‌های هر دو مجموعه و آقای حکیم‌جوادی امیدواریم بتوانیم ترکیب مشتریان و پذیرندگان خود را بهینه کرده و تارگت تک‌رقمی به‌پرداخت ملت در رنکینگ نیلسون‌ریپورت را محقق کنیم.

کد خبر 413279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =