قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر در نشست تجلیل از مشتریان پتروشیمی غدیر گفت: از دیدار شما که قهرمانان عرصه‌ تولید ملی در حوزه PVC هستید خوشحالیم و باعث افتخار ماست که میزبان شما عزیزان هستیم.

به گزارش صدای بورس به نقل از شستارسانه، وحید نام نیک افزود: امیدوارم با برگزاری این نشست‌های مشترک، بیش از گذشته به یک تعامل خوب با صنایع پایین‌دست در حوزه PVC برسیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر اذعان کرد: با توجه به تحریم‌ها و عدم حضور لایسنسور برای راه اندازی، با همت متخصصان جوان پتروشیمی غدیر، کل سیستم را راه‌اندازی کردیم. در حال حاضر نیز با ظرفیت بیشتر از ظرفیت طراحی و اسمی در واحد pvc در سرویس هستیم و اگر مشکلاتی مثل مشکلات خوراک و مباحثی از این دست نباشد، می‌توانیم بیشتر از ظرفیت اسمی، تولید کنیم.

همچنین در جلسه‌ای که اخیرا فعالان حوزه پتروشیمی با رئیس‌جمهوری داشتند، ایشان از مدیران و متخصصان صنعت پتروشیمی به عنوان سربازان جنگ اقتصادی نام برده و اذعان کردند، پتروشیمی‌ها با تحریم‌هایی که داشتند خوب عمل کردند. نام نیک در این نشست گفت: شما هم به عنوان صنایع پایین‌دستی، دست به کار بزرگی زده‌اید، زیرا هم در بخش تولید و هم صادرات محصولات، خوب عمل کرده‌اید.

در ادامه این نشست، مشتریان غدیر، نقطه نظرات خود را در خصوص مباحث مرتبط با تولید و فروش مطرح کردند.

کد خبر 411743

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =