انتقال محصولات شرکت ایرانول از طریق خطوط ریلی آغاز شد

با بهره‌برداری از پروژه خطوط ریلی و با ورود اولین سری واگن‌ها، انتقال اولین محموله محصولات شرکت نفت ایرانول از طریق خطوط ریلی آغاز شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، محمد حسین رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: به منظور رفع مشکلات مربوط به حمل جاده‌ای محصولات صادراتی، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های حمل، شرکت نفت ایرانول اقدام به راه‌اندازی خطوط ریلی و حمل محصولات از طریق خطوط ریلی کرده است.
وی تصریح کرد: در سال ۱۳۹۸ به منظور ارزیابی زیرساخت‌ها و امکانات موجود، شناسایی نواقص و موانع احتمالی مربوط به حمل مواد از طریق خطوط ریلی، انتقال محصولات بالک جانبی از تهران به مقصد بندر امام خمینی (ره) به طور آزمایشی و در چند مرحله انجام گردید.
رزاقی افزود: بعد از شناسایی موانع و مشکلات احتمالی و ایجاد هماهنگی حداکثری بین واحدهای مرتبط، در خصوص شناسایی پیمانکاران حمل ریلی که مورد تایید راه‌آهن جمهوری اسلامی باشند، مناقصه برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت ایرانول با بیان اینکه با تمام توان نسبت به ارتقای جایگاه شرکت نفت ایرانول اقدام خواهیم کرد، تاکید کرد: در سیاست‌های جدید این شرکت توسعه زیرساخت‌ها، کاهش هزینه‌ها و افزایش سود شرکت محور اصلی اجرای پروژه‌ها خواهند بود.

کد خبر 411542

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =