۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
طراح کاهش هزینه  در حمل و نقل

یک فرد کارآفرین باید ویژگی‌های رهبری بزرگی برای تبدیل شدن به مرجعی الهام بخش را حداقل در میان اعضای شرکت و همکاران خود داشته باشد. مونیکا وودن و استیو بل پیشروان الهام بخش شرکت مرکوری‌گیت MercuryGate، که شرکتی پیشرو در ارائه راه‌حل‌های مدیریت حمل و نقل است، هستند.

توسعه سیستم مدیریت حمل و نقل TMS

«مونیکا» و دیگر بنیانگذار شرکت مرکوری گیت یعنی «استیو بل»، فرصتی برای کاهش هزینه‌ها در زنجیره تأمین پیش‌بینی کردند. در واقع آنچه توجه آنها را جلب کرد میزان ناکارآمدی و فرصت‌های مختلف استفاده نشده برای کاهش هزینه‌ها و بهینه سازی عملکرد زنجیره تأمین بود. آنها در وهله اول از استفاده از تکنولوژی و برنامه‌های کاربردی فناوری که از دیدگاه علمی کاملا توسعه یافته بودند در اجرای ایده‌های خود ناامید شدند. اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که تکنولوژی را تنها برای شناخت کارکرد صنعت حمل و نقل نیاز دارند. در نهایت این دو نفر سیستم مدیریت حمل و نقل TMS را توسعه داده و در همکاری با یکدیگر تلاش کردند تا اختلال قابل مشاهده در زیرساخت‌های این صنعت را حل و فصل کنند.

میلیون‌ها دلار صرفه‌جویی در هزینه‌ها

 شرکت مرکوری گیت از همان ابتدای آغاز به کار راه حل‌هایی برای مشتریان خود طراحی کرده است. در واقع مونیکا و تیم او نخستین راه حل مدیریت حمل و نقل را برای یک شرکت بزرگ الکترونیکی با توجه به نیازهای حمل و نقل بسیار پیچیده و با حجم بالا طراحی کردند.
موفقیت این سیستم به اندازه‌ای بود که به محض به کارگیری این روش میلیون‌ها دلار صرفه‌جویی در هزینه‌های شرکت طرف قرارداد ایجاد شد. همچنین به کارگیری چنین راهکارهای پیشرفته و اثبات شده‌ای موجب شد تا وودن و بل امروز با ارائه خدمات به صدها مشتری و به کارگیری کارکنان زیادی به عنوان کارآفرینان برتر شناخته شوند. مونیکا بر این باور است که با حفظ روحیه کارآفرینی، مرکوری گیت به رشد سریع خود از طریق گسترش ویژگی‌های مهم و قابلیت‌های موجود در پلتفرم فعلی برای مشتریان حال حاضر خود ادامه خواهد داد.

 

  • اکرم شعبانی- روزنامه نگار
  • شماره ۳۱۵ هفته نامه اطلاعات بورس - صفحه ۸
کد خبر 408958

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =