تصویب سود نقدی ۱۳۵ هزار میلیارد ریالی توسط ناشران بورس تهران

سود و زیان پیش بینی شده شرکت ها در پایان خرداد ماه سال ۹۷ برابر با ۴۶۵۰۵۰ میلیارد ریال است که نسبت به اردیبهشت ماه ۹۷ معادل ۲۴۱۲۵ میلیارد ریال افزایش نشان می دهد.

میزان سود تقسیم شده شرکت ها به تفکیک صنعت در پایان خرداد ماه ۹۷، برابر با ۱۳۵ هزارمیلیارد ریال بود و متوسط سود نقدی برای هر سهم معادل ۵۴۳ ریال را نشان می دهد.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از اداره آمار شرکت بورس، تطبیق سود (زیان) پیش بینی شده شرکت ها در این ماه نسبت به اردیبهشت ماه نشان می دهد که تعداد ۵۹ شرکت با افزایش، تعداد ۵۲ شرکت با کاهش و مابقی شرکت ها برابر با ۱۹۹ شرکت، تغییری در سود (زیان) پیش بینی شده نداشته اند.

همچنین سود و زیان پیش بینی شده شرکت ها در پایان خرداد ماه سال ۹۷ برابر با ۴۶۵۰۵۰ میلیارد ریال است که نسبت به اردیبهشت ماه ۹۷ معادل ۲۴۱۲۵ میلیارد ریال افزایش نشان می دهد. در پایان خرداد متوسط پیش بینی سود(زیان) خالص شرکت های بورسی به ازای هر سهم برابر با ۳۲۱ ریال است.

در ضمن میزان سود تقسیم شده شرکت ها به تفکیک صنعت- انباشته در سومین ماه بهار ، ۱۳۵ هزار میلیارد ریال بوده که ۶۴۲ ریال متوسط درآمد واقعی شرکت ها بوده است. همچنین متوسط سود نقدی برای هر سهم معادل ۵۴۳ ریال را نشان می دهد.

کد خبر 393167

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =