آینده روشن در انتظار بازار سنگ آهن

با بازگشت چینی ها از تعطیلات سال نو و بهبود تولید فولاد در بهار تقاضای این ماده اولیه نیز افزایش می یابد شرکت معدنی بی اچ پی بیلیتون نیز معتقد است وقتی که محدودیت های تولید کارخانه ها برداشته شود چینی ها تولید فولاد را به میزان چشمگیری افزایش خواهند داد.

اخیرا کومرز بانک آلمان اظهار داشته انتظار می رود ماه های آینده تولید فولاد چین به دنبال کاهش تاثیر محدودیت های تولید زمستانی بالا برود از این رو تقاضای سنگ آهن نیز بهتر خواهد شد.

به گزارش بورس آنلاین و به نقل از platts، با بازگشت چینی ها از تعطیلات سال نو و بهبود تولید فولاد در بهار تقاضای این ماده اولیه نیز  افزایش می یابد شرکت معدنی بی اچ پی بیلیتون نیز معتقد است وقتی که محدودیت های تولید کارخانه ها برداشته شود چینی ها تولید فولاد را به میزان چشمگیری افزایش خواهند داد.

حتی شاید کارخانه های چینی برای جبران ضررهای اخیر خود تولید را بیش از اندازه افزایش دهند  و همین امر تقاضای سنگ آهن را افزایش می دهد. البته در این بین پیش بینی شده تقاضای کلی فولاد در چین امسال کمتر از قبل باشد.

با کاهش سرعت رشد بازارهای مسکن و خودروسازی در چین انتظار می رود رشد تولید فولاد این کشور امسال آرام تر باشد ولی روند بهبود در سایر نقاط دنیا ادامه دارد.

کد خبر 391520

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =