توضیحات مدیر عامل "شلعاب" پیرامون دو موضوع

مدیر عامل شرکت لعاب ایران پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص برنامه افزایش سرمایه طی ارسال نامه شفاف سازی روی سامانه کدال، دو موضوع مهم را به سهامداران خاطر نشان کرد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، حمیدرضا نعمتی، مدیر عامل شرکت لعاب ایران در نامه افشای اطلاعات خود از عدم ثبت افزایش سرمایه "شلعاب" در مرجع ثبت شرکت ها تا زمان برگزاری مجمع عمومی سالیانه سهامداران و نیز برنامه های شرکت جهت واگذاری یک ملک در منطقه کیش خبر داد.

این مقام مسئول توضیح داد: با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت، تا زمان برگزاری این مجمع نزد افزایش سرمایه از مبلغ 100 میلیارد ریال به 160 میلیارد ریال در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت نخواهد رسید و از این رو، به دارندگان حق تقدم سودی تعلق نمی گیرد. علاوه بر این، با توجه به این موضوع، پیش بینی سود هر سهم سال مالی 96 این مجموعه بدون تغییر به قوت خود باقی می ماند.

مدیر عامل شرکت لعاب ایران در خصوص واگذاری ملک تحت تملک خود نیز گفت: شرکت در سال جاری قصد واگذاری یک باب ملک در جزیره کیش، با قیمت کارشناسی طبقه بندی شده در سرفصل دارایی های نگهداری شده برای فروش دارد. با توجه به اینکه ملک مذکور نیز با همان قیمت در شرف فروش است، سودی از این بابت پیش بینی نشده است.

نعمتی در پایان خاطر نشان کرد: ملک مورد اشاره در قبال دریافت بخشی از مطالبات شرکت کاشی اصفهان مصادره شده است.

کد خبر 391463

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =