ثبت رکورد جدید پارس خودرو در تولید

شرکت پارس خودرو با عبور از مرز تولید ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو علاوه بر عبور از میزان تولید سال گذشته، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از سایپا نیوز، آرمین مکوندی معاون برنامه ریزی پارس خودرو با اعلام خبر فوق گفت: این شرکت تا اوایل بهمن ماه سال جاری با تولید بیش از ۲۰۰هزار دستگاه خودرو علاوه بر ثبت افزایش تولید ۲۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، مجموع تولید سال گذشته خود را در ۲ ماه مانده به پایان سال پشت سر گذاشت.

وی ضمن قدردانی از حمایت های مدیرعامل گروه و تلاش و زحمات پرسنل پارس خودرو تصریح کرد: این شرکت همانند سال های گذشته با اجرای دقیق برنامه های بهبود توانست رکورد جدید از تولید خودرو در کشور را ثبت کرده و آمار جدید از خود ارائه کند.

مکوندی گفت: تولید محصول باکیفیت تعهد ما به مشتریان محصولات پارس خودرو است و افزایش تولید هیچگاه باعث کاهش کیفیت محصولات این شرکت نشده و کسب ۴ستاره کیفی برای محصولات رنو و ۳ستاره کیفی برای محصولات برلیانس موید این امر است.

معاون برنامه ریزی پارس خودرو افزود: این شرکت طی سال های گذشته و با برنامه ریزی دقیق، افزایش تیراژ محصولات را با روندی منطقی و رو به رشد ادامه داده که این روند طی سال های آتی و با زحمات پرسنل خدوم و تلاش مدیران ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص میزان آمار تولید تصریح کرد: بر اساس آمار تا اوایل بهمن ماه سال جاری بیش از ۲۰۰هزار دستگاه خودرو تولید شده که در مدت مشابه سال قبل۱۶۲هزاردستگاه خودرو تولید شده بود و این آمار، نشان از رشد ۲۳ درصدی تولید در پارس خودرو دارد.

مکوندی در ادامه اضافه کرد: تا اوایل بهمن ماه سال جاری محصولات خانواده رنو با ۹۲ هزار دستگاه، خانواده برلیانس با ۳۶ هزار دستگاه، وانت دوکابین ریچ با ۳هزار دستگاه و محصولات سایپا با ۶۸ هزار دستگاه در جدول تولید محصولات پارس خودرو قرار دارند که پیش بینی می شود تا انتهای سال این آمار تغییر محسوسی داشته باشد.

بنابراین گزارش، خانواده محصولات رنو با۹۲ هزار ۲۵۸دستگاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش تولید ۳۹درصدی در این شرکت داشته است.

همچنین خانواده محصولات برلیانس با ۳۶هزار و ۷۲۴ دستگاه نسبت به مدت مشابه ۹۵ درصد افزایش تولید داشته است.

این شرکت با تولید ۳هزار و ۳۸۵ دستگاه وانت پیکاپ ریچ علاوه بر رشد تولید ۹۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، رکورد تولید این خودرو را از ابتدای تولید را نیز شکسته است.

گفتنی است پارس خودرو در انتهای سال گذشته بیش از ۲۰۰هزار دستگاه انواع محصولات سواری وتجاری را تولید و به بازار عرضه کرد که این شرکت در ابتدای بهمن ماه سال جاری و ۲ماه زودتر از پایان سال علاوه بر شکستن تولید سال گذشته، با توجه به تنوع محصول رکورد جدیدی در تولید خود ثبت کرد.

کد خبر 390887

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =