دلایل تغییر سه سرفصل در بودجه ۹۶ "بنو"

مدیر عامل شرکت بیمه تجارت نو در خصوص عملکرد شش ماهه اول سال مالی ۹۶ توضیح داد و دلایل تغییراتی همچون کاهش نسبت خسارت شش ماهه نسبت به سه ماهه اول همان سال، افزایش درآمد سرمایه گذاری ها و نیز رشد هزینه های عمومی و اداری را تشریح کرد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، محمد عباس زادگان، مدیر عامل این مجموعه 2.500 میلیارد ریالی به درخواست رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی پیرامون تغییرات اعمال شده در بودجه مالی بر اساس عملکرد شش ماهه نخست سال مالی 96 پاسخ داد.

این مقام مسئول کاهش نسبت خسارت در اطلاعات شش ماهه نسبت به اطلاعات سه ماهه نخست سال مالی 96 را رشد 34 درصدی خسارت واقع شده اعلام کرد و همچنین پرداخت سود اوراق مشارکت طرح های عمرانی دولت و همچنین سررسید شدن اوراق خزانه اسلامی و شناسایی سود را علت اصلی افزایش درآمد سرمایه گذاری ها برشمرد.

مدیر عامل "بنو" همچنین به افزایش هزینه های عمومی و اداری این مجموعه اشاره کرد و افزایش تعداد پرسنل و ایجاد 10 باجه یا شعبه جدید و نیز افزایش پرتفوی را از جمله عوامل موثر بر این امر دانست.

بر اساس اطلاعات موجود، نماد معاملاتی شرکت بیمه تجارت نو در بازار پایه فرابورس درج شده و در حال حاضر در محدوه قیمتی 60 تومان معامله می شود.

کد خبر 389799

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =