شرکت بورس شفاف سازی کرد

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس ابلاغیه ای به شرکت های بورس، فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی، سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اوراق بهادار و کانون کارگزاران ارسال و طی آن کاهش کارمزد معاملات سهام و حق تقدم ها را به این مجموعه ها ابلاغ کرده است.

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس ابلاغیه ای به شرکت های بورس، فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی، سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه اوراق بهادار و کانون کارگزاران ارسال و طی آن کاهش کارمزد معاملات سهام و حق تقدم ها را به این مجموعه ها ابلاغ کرده است. در پی این اتفاق شرکت بورس نیز در این خصوص شفاف سازی کرد و ارایه گزارشات مالی این مجموعه را بر مبنای تغییرات جدید به پایان مهر ماه جاری موکول کرد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، شرکت بورس در نامه شفاف سازی خود عنوان کرده که با توجه به ابلاغيه سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص تغيير محاسبات درآمد شرکت بورس اوراق بهادار تهران جهت استحضار و انتشار از طريق سامانه کدال ارسال مي شود. همچنين اين شرکت در حال محاسبه اثرات درآمدي ابلاغيه مذکور بوده و حداکثر تا پايان مهرماه جاری گزارش مربوطه جهت اطلاع رسانی منتشر خواهد شد.

 

کد خبر 389720

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =