عدم واکنش سهامداران نسبت به نامه شفاف سازی "شفارس"

شرکت صنایع شیمیایی فارس که قیمت سهام آن از ۱۴ تیر ماه جاری تا امروز از محدوده قیمتی یک هزار و ۸۷۰ ریال به دو هزار و ۴۶۲ ریال رسیده، طی ارسال نامه ای روی سامانه کدال در پاسخ به رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد که هیچگونه رویدادا مالی مهمی که تاثیر بااهمیتی بر سودآوری شرکت اعمال کند، صورت نپذیرفته و بودجه سال مالی ۹۶ کماکان بدون تغییر است.

قیمت سهام شرکت صنایع شیمیایی فارس در حالی طی شش روز معاملاتی گذشته رشد بیش از 31 درصدی را تجربه کرده که در پی افزایش تقاضا برای خرید سهام آن،  مدیر عامل "شفارس" بار دیگر با شفاف سازی در خصوص آخرین وضعیت عملیاتی آن از عدم رخداد اتفاق اثرگذار بر وضعیت سودآوری این مجموعه خبر داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، شرکت صنایع شیمیایی فارس که قیمت سهام آن از 14 تیر ماه جاری تا امروز از محدوده قیمتی یک هزار و 870 ریال به دو هزار و 462 ریال رسیده، طی ارسال نامه ای روی سامانه کدال در پاسخ به رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد که هیچگونه رویدادا مالی مهمی که تاثیر بااهمیتی بر سودآوری شرکت اعمال کند، صورت نپذیرفته و بودجه سال مالی 96 کماکان بدون تغییر است. علاوه بر این، در نامه مذکور بر این موضوع تاکید شده که طرح های توسعه ای پارافرمالدئید، ادبلو و کود کند رهش(دیر جذب) در سال جاری هیچگونه تاثیری بر فروش و بر سود و زیان سال جاری در پی ندارد.

این در حالی است که علیرغم انتشار نامه شفاف سازی "شفارس" روی سامانه کدال، روند معاملات آن در مسیر صعودی انجام می شود و تا لحظه تنظیم این گزارش صف تقاضای خرید بیش از دو میلیون سهمی در این نماد پابرجاست.

کد خبر 389215

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =