تعدیل منفی ۶۳ درصدی سود یک شرکت قطعه ساز

این مجموعه با سرمایه ۸۲۸ میلیارد ریالی که پیشتر در گزارش عملکرد ۹ ماهه سال مالی ۹۵ سود ۵۲ ریالی را برآورد کرده بود، در گزارش عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۵ مبلغ ۱۹ ریال سود به ازای هر سهم محقق ساخت و بدین ترتیب تعدیل منفی ۶۳ درصدی سود را اعلام کرد.

شرکت مهر کام پارس گزارش عملکرد 12 ماهه سال مالی 95 خود را با اعلام تعدیل منفی 63 درصدی سود روی سامانه کدال منتشر کرد و در کنار آن از افت 66 درصدی سود سال 95 نسبت به سال مالی قبل از آن خبر داد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، این مجموعه با سرمایه 828 میلیارد ریالی که پیشتر در گزارش عملکرد 9 ماهه سال مالی 95 سود 52 ریالی را برآورد کرده بود، در گزارش عملکرد 12 ماهه سال مالی 95 مبلغ 19 ریال سود به ازای هر سهم محقق ساخت و بدین ترتیب تعدیل منفی 63 درصدی سود را اعلام کرد.

در عین حال این شرکت تولید کننده قطعات خودرو طی سال مالی گذشته تحقق سود 56 ریالی را در کارنامه عملکرد فعالیت یک ساله خود به ثبت رسانده بود و بر این اساس می توان گفت سود "خمهر" در دوره 12 ماهه سال 95 نسبت به دوره مشابه سال 94 با کاهش 66 درصدی همراه شده است.

بررسی عملکرد شرکت مهر کام پارس در دوره مورد بررسی از افزایش حدود 10 درصدی مقدار تولید محصولات، رشد 21 درصدی مقدار فروش و در نهایت افزایش 21 درصدی درآمد حاصل از فروش محصولات حکایت دارد.

کد خبر 389156

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =